PZPN

i

Autor: Cyfra Sport

Na jaw wyszły szczegóły

PZPN wcale nie musiał zatrudnić Santosa! Na jaw wyszły nowe szczegóły, inny trener był bliski reprezentacji

2023-01-25 8:49

PZPN ogłosił, że nowym trenerem kadry zostanie Fernando Santos. Okazuje się jednak, że to wcale nie Portugalczyk musiał pracować z kadrą, gdyż związek rozmawiał z innym, bardzo uznanym szkoleniowcem. O szczegółach w rozmowie z "Canal+Sport" opowiedział Sekretarz generalny PZPN, Łukasz Wachowski.

Polski Związek Piłki Nożnej przez dłuższy czas pracował nad znalezieniem zastępstwa dla Czesława Michniewicza i stwierdził, że nowym trenerem kadry narodowej zostanie Fernando Santos. Sekretarz generalny PZPN, Łukasz Wachowski powiedział jednak w rozmowie z "Canal + Sport", że rozmowy prowadzone były z także innym, uznanym szkoleniowcem. Prawda wyszła na jaw.

Reprezentacja Polski mogła nie postawić na Santosa. PZPN miał też inny plan

W rozmowie z "Canal + Sport", Łukasz Wachowski wskazał, że nowym trenerem reprezentacji Polski mógł zostać nie Fernando Santos, a łączony swego czasu z pracą w Polsce Roberto Martinez. Były trener kadry Belgii miał mieć jednak swoje powody, dla których nie podjął się współpracy i ostatecznie został selekcjonerem Portugalii.

- To nie była zasłona dymna, tylko ewidentnie był to jeden z kandydatów. Rozmawialiśmy z nim (...) Spełniał nasze warunki. A o co się rozbiło? Pewnie o sam projekt - kwestia bazy treningowej, możliwości, osiągania sukcesów - przyznał Łukasz Wachowski w rozmowie z "Canal + Sport".

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze