Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

już niedługo

PZPN wskazał kluczową datę. Wszystko jasne, kibice usłyszą ważne wieści z ust samego selekcjonera

2023-03-15 11:18

Coraz mniej czasu pozostało do rozegrania pierwszego meczu w eliminacjach EURO 2024 przez reprezentację Polski. Będzie to także pierwszy mecz Fernando Santosa w roli selekcjonera Biało-Czerwonych. Choć zawodnicy poznali już powołania, to te nie trafiły oficjalnie do opinii publicznej. PZPN zdradził, kiedy Portugalczyk przekaże informacje o powołaniach także kibicom.

Reprezentacja Polski w eliminacjach EURO 2024 zmierzy się z Czechami, Albanią, Wyspami Owczymi i Mołdawią. Pierwszy mecz rozegramy na wyjeździe 24 marca z teoretycznie najgroźniejszym rywalem, czyli Czechami, a parę dni później w Warszawie zmierzymy się z Albanią. Wciąż nie ma pewności, którzy piłkarze pojawią się na zgrupowaniu, bowiem informacja ta nie została przekazana oficjalnie. Fernando Santos powołania ogłosi osobiście już najbliższy piątek na specjalnej konferencji.

Oficjalne powołania już niedługo. Fernando Santos zaskoczy?

Powołania na najbliższe zgrupowanie musiały zostać wysłane już wcześniej, ale portugalski selekcjoner nie ujawnił, kto je otrzymał. Pojawiło się jednak sporo plotek i niektóre z nich mogą być naprawdę zaskakujące. Wszystko wyjaśni się już w najbliższy piątek, 17 marca.

Na profilu „Łączy nas piłka” na Twitterze pojawiła się informacja, że w piątek, 17 marca, o godzinie 12:00 odbędzie się specjalna konferencja prasowa na PGE Narodowym w Warszawie, podczas której Fernando Santos ogłosi listę powołanych. Portugalczyk już wcześniej zaznaczył jednak w rozmowie z portalem WP SportoweFakty, że kibice nie mają co spodziewać się rewolucji.

Najnowsze