Raport kadrowiczów. Jak grali w weekend w klubach reprezentanci Polski?

2013-12-09 14:14

W miniony weekend reprezentanci Polski grali w sowich klubach. Weekend dla kadrowiczów nie był szczególnie udany, ale gole strzelali obrońcy. Zapraszamy na podsumowanie występów zawodników powoływanych do reprezentacji Polski przez Adama Nawałkę.

Bramkarze
Wojciech Szczęsny (ARSENAL LONDYN) – 90 minut w meczu z Evertonem (1:1)
Artur Boruc (SOUTHAMPTON FC) – z powodu kontuzji nie zagrał w spotkaniu z Manchesterem City (1:1)
Przemysław Tytoń (PSV EINDHOVEN) – cały mecz z Vitesse na ławce (2:6)
Rafał Leszczyński (DOLCAN ZĄBKI) – nie grał w ten weekend, przerwa w rozgrywkach I ligi

Obrońcy
Piotr Celeban (FC VASLUI) – mecz z Astrą w poniedziałek
Artur Jędrzejczyk (FK KRASNODAR) – 90 minut i gol w spotkaniu z CSKA Moskwa (1:0)
Marcin Kowalczyk (VOLGA NIŻNY NOVGOROD) – 90 minut i gol w meczu z Samarą (1:2)
Łukasz Szukała (STEAUA BUKARESZT) – 90 minut przeciwko Otelul (1:1)
Rafał Kosznik (GÓRNIK ZABRZE) – poza składem na mecz z Ruchem Chorzów (1:2)
Paweł Olkowski (GÓRNIK ZABRZE) – 90 minut przeciwko Ruchowi Chorzów (1:2)
Marcin Kamiński (LECH POZNAŃ) – pauzował za kartki w meczu z Wisłą (2:0)
Adam Marciniak (CRACOVIA) – mecz z Zagłębiem Lubin w poniedziałek

Zobacz koniecznie: Robert Lewandowski przyznaje: Mamy swoje problemy

Pomocnicy
Jakub Błaszczykowski (BORUSSIA DORTMUND) – 67 minut w meczu z Bayerem Leverkusen (0:1)
Piotr Ćwielong (VfL BOCHUM) – cały mecz z Karlsruher (0:0)
Krzysztof Mączyński (GÓRNIK ZABRZE) – 90 minut z Ruchem Chorzów (1:2)
Tomasz Jodłowiec (LEGIA WARSZAWA) – cały mecz przeciwko Lechii Gdańsk (0:2)
Tomasz Brzyski (LEGIA WARSZAWA) – wszedł na boisko w 41. minucie spotkania z Lechią Gdańsk (0:2)
Michał Pazdan (JAGIELLONIA BIAŁYSTOK) – całe spotkanie przeciwko Pogoni Szczecin (1:1)
Grzegorz Krychowiak (STADE DE REIMS) – 35 minut w spotkaniu z Niceą (1:0)
Adrian Mierzejewski (TRABZONSPOR) – poza kadrą meczową na spotkanie z Gaziantepsporem (2:3)
Tomasz Hołota (ŚLĄSK WROCŁAW) – poza kadrą meczową na spotkanie z Widzewem Łódź (0:0)
Waldemar Sobota (CLUB BRUGGE) – 90 minut przeciwko Mechelen (3:0)

Napastnicy
Robert Lewandowski (BORUSSIA DORTMUND) – 90 minut w meczu z Bayerem Leverkusen (0:1)
Marcin Robak (POGOŃ SZCZECIN) – 90 minut przeciwko Jagiellonii Białystok (1:1)
Łukasz Teodorczyk (LECH POZNAŃ) – do 46. minuty w spotkaniu z Wisłą Kraków (2:0)