Fernando Santos, Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos, Cezary Kulesza

Na jaw wyszły nowe fakty!

Reprezentacja Polski była o krok od zatrudnienia innego trenera! Były piłkarz ujawnia, "o włos"

2023-01-27 21:48

Mimo że Fernando Santos został trenerem reprezentacji Polski w tym tygodniu, to nie brakuje doniesień mówiących o tym, że jego posadę mógł piastować ktoś zupełnie inny. Nowe fakty w tej sprawie przedstawił były napastnik reprezentacji Polski - Artur WIchniarek, który w programie "Prawda Futbolu" wyjawił nazwiskjo szkoleniowca, który "o włos" minął się z pracą w Polsce.

Fernando Santos został trenerem reprezentacji Polski, chociaż jak się okazuje, wcale tak nie musiało być! Były reprezentant Polski - Artur Wichniarek wyjawił w programie "Prawda Futbolu", że "o włos" od pracy w reprezentacji było inne, mocne zagraniczne nazwisko. Cała prawda wyszła na jaw.

Fernando Santos mógł nie zostać trenerem reprezentacji Polski. Na jaw wyszły nowe fakty

Jak powiedział Wichniarek w programie "Prawda Futbolu", nieprawdopodobnie było blisko scenariusza, aby nowym trenerem kadry został Paulo Bento,. Jak przekonuje były napastnik Widzewa i Arminii, taki scenariusz był niezwykle prawdopodobny.

- Fernando Santos miał bardzo udane cztery lata z reprezentacją Grecji. Potem przejął Portugalię, która na Euro 2014 bardzo słabo zaprezentowała się pod wodzą Paulo Bento, czyli kandydata, który grany był dosyć mocno przez polskie media. Wiem z bardzo bliskich źródeł, że był o mały, mały włos od podpisania kontraktu z reprezentacją Polski - powiedział Artur Wichniarek w programie "Prawda Futbolu:.

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze