Andorra Park Hotel

i

Autor: Przemysław Ofiara/Super Express

Reprezentacja Polski ma królewskie warunki. Wiemy ile kosztuje doba w hotelu! [Korespondencja z Andory]

2021-11-11 17:02

Reprezentanci Polski czują się w Andorze niczym pączki w maśle. W luksusowym hotelu Park u podnóży Pirenejów w stolicy tego kraju mogą i wypocząć i cieszyć się wspaniałymi widokami. A takich w tym maleńkim kraju nie brakuje. Mecz Andora - Polska już w piątek.

Andora - Polska. Luksusowy hotel Polaków

Trzeba przyznać, że szefostwo reprezentacji Polski z dyrektorem Jakubem Kwiatkowskim na czele stanęło na wysokości zadania. Hotel Park w Andorze jest oczywiście pięciogwiazdkowy i stoi na najwyższym poziomie. Złą wiadomością jest to, że nie można już spać z reprezentacją Polski po meczu z Andorą, bo hotel z piątku na sobotę jest już wypełniony, ale od soboty są miejsca, ale za całkiem solidną cenę – prawie 2 tysiące złotych za noc. Jednak jeśli kogoś na to stać, z pewnością nie będzie zawiedziony. W samym sercu kompleksu znajduje się otwarty basen wykuty w skale. Wygląda imponująco, ale Polacy raczej z niego nie skorzystają, bo w Andorze, która jest narciarskim kurortem, zaczyna się już sezon zimowy. Ale kiedy przypiecze słońce, z pewnością można wyjść na urokliwy taras z widokiem na piękne Pireneje i wypić kawę racząc się fantastycznymi widokami.

Ojciec Matty'ego Casha publicznie wyjawił jego sekret. Niesamowita historia, mało kto o tym wiedział

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia

Biało-czerwoni pojawili się w hotelu Park krótko po godzinie 13. Robert Lewandowski, ukryty pod szarą czapeczką z daszkiem, pilnowany przez barczystego ochroniarza, przemknął błyskawicznie do lobby, rzucając tylko: „Dotarliśmy”. Jako jeden z ostatnich do hotelu wszedł, całkowicie skoncentrowany, debiutant Matty Cash.

Jakub Wawrzyniak ocenia Matty'ego Casha: prawe wahadło zarezerwowane na lata

Sonda
Czy gra Matty'ego Casha w reprezentacji Polski to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze