Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Reprezentacja Polski wciąż bez gwiazdy. Kadrowicze czekają na Grzegorza Krychowiaka

2021-05-25 20:03

Podczas finałów mistrzostw Europy ma być jednym z liderów reprezentacji Polski. Grzegorz Krychowiak ma za sobą udany sezon w Lokomotiwie Moskwa, z którym zdobył Puchar Rosji. Na zgrupowanie kadry przyjedzie jako ostatni. Spodziewany jest we wtorek wieczorem.

Bez Grzegorza Krychowiaka piłkarze reprezentacji Polski trenowali w Opalenicy, gdzie przygotowują się do mistrzostw Europy. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa ma dołączyć do zespołu we wtorek wieczorem. Sztab szkoleniowy postanowił, że wtorkowy trening będzie zamknięty dla mediów z wyjątkiem pierwszych 15 minut, podczas których zawodnicy rozciągali się. - Dzisiejsze zajęcia poświęcone są już taktyce - wyjaśnił decyzję trenera menedżer reprezentacji Jakub Kwiatkowski.

Wiemy, czym Robert Lewandowski zaszczepił się przeciwko COVID-19! Kapitan reprezentacji Polski poszedł w ślady kolegów przed Euro 2021

W zajęciach wzięło udział 26 zawodników, zabrakło tylko Krychowiaka, który wieczorem powinien zameldować się w hotelu "Remes". Na środę selekcjoner Paulo Sousa zaplanował dwie jednostki treningowe. W ten dzień do zawodników dołączą partnerki i rodziny, które pozostaną w ośrodku do niedzieli. Zgrupowanie w Opalenicy potrwa do 8 czerwca. W jego trakcie piłkarze zagrają dwa towarzyskie spotkania - 1 czerwca z Rosją we Wrocławiu i tydzień później z Islandią w Poznaniu. 9 czerwca biało-czerwoni przeniosą się do Sopotu i tam pozostaną w trakcie turnieju. Występ w fazie grupowej mistrzostw Europy zainaugurują 14 czerwca meczem ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Pięć dni później w Sewilli ich rywalem będzie Hiszpania, a 23 czerwca ponownie w Rosji zmierzą się ze Szwecją.

Anna Lewandowska nie chciała już dłużej czekać. Wyrwała się przed szereg, żeby tylko zobaczyć męża! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Najnowsze