Bartłomiej Drągowski

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Bartłomiej Drągowski

Reprezentant Polski coraz bliżej zmiany klubu? Drągowski z ofertą z Hiszpanii, transfer coraz bliżej!

2022-06-21 17:26

Bartłomiej Drągowski jest coraz bliższy zmienienia barw klubowych? Według informacji podanych przez Fabrizio Romano Polak swoją osobą wzbudził wielkie zainteresowanie wśród działaczy Espanyolu Barcelona i jest coraz bliższy odejścia z Fiorentiny. Wiele wskazuje na to, że zawodnik jest bliski podpisany kontraktu w LaLidze i miał już ustalić nawet warunki kontraktu!

Bartłomiej Drągowski jest coraz bliższy zmiany klubu. Mimo że o odejściu Polaka z Fiorentiny mówiło się w mediach od dłuższego czasu, to on sam nie zmienił barw klubowych, mimo zainteresowania tak dużych klubów jak Borussia Dortmund, Lazio Rzym, czy Atalanta Bergamo. Ostatnimi czasy mówiło się, że Polak jest bliski przejścia do Premier League i gry w Bournemouth, albo w Southampton, jednak te transfery się wysypały. Teraz mówi się o przejściu do LaLigi i drużyny Espanyolu Barcelona. Jak podaje Fabrizio Romano, sprawa jest bardzo zaawansowana.

Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Thomas Thurnbichler bez koszulek! Padły słowa o wielkiej przyjemności, skoczek nie mógł tego ukryć

Bartłomiej Drągowski w LaLidze? Espanyol bardzo go chce

Wiele wskazuje na to, że swoją przygodę z piłką nożną Drągowski będzie kontynuował w stolicy Katalonii. Espanyol ma szukać bramkarza i widzi w tej roli Polaka. Aby przekonać działaczy Fiorentiny do puszczenia Polaka ,klub miał zaoferować nawet większą ilość pieniędzy, niż pierwotnie zakładał. Sam Drągowski także nie ukrywa, że jest zainteresowany tym kierunkiem, gdyż miał już ustalić warunki kontraktu.

Kamil Stoch ukrywa to przed Thomasem Thurnbichlerem! Lider polskich skoczków uległ pokusie, ten uśmiech mówi wszystko

Aby zobaczyć zdjęcia Bartłomieja Drągowskiego, przejdź do galerii poniżej

Bartłomiej Drągowski bardzo zainteresowany Espanyolem. Fabrizio Romano podaje informacje

Świetnie poinformowany w sprawach biznesu piłkarskiego Fabrizio Romano podał, że Drągowski i Espanyol osiągnęli już porozumienia. Teraz wszystko zostaje w rękach Fiorentiny aby ta zaakceptowała ofertę.

- Espanyol poprawił swoją ofertę do Fiorentiny w sprawie Bartłomieja Drągowskiego, osobiste warunki kontraktu  są już uzgodnione - pisze Romano na Twitterze.

Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Sonda
Czy Bartłomiej Drągowski powinien odejść z Fiorentiny?
Najnowsze