Sebastian Szymański

i

Autor: Cyfra Sport Sebastian Szymański

Zachwytny nad Polakiem

Reprezentant Polski nowym bohaterem w swoim klubie. Są nim zachwyceni, robi prawdziwą furorę

2022-09-07 15:53

Ostatniego lata wielu polskich zawodników zmieniło barwy klubowe. Co więcej, zrobiła to spora część reprezentantów Polski, a jednym z nich jest Sebastian Szymański, który udał się na wypożyczenie z Dynama Moskwa do Feyenoordu. W nowym klubie Szymański odnalazł się bardzo szybko i notuje świetne liczby, czym zasłużył sobie na miano nowego ulubieńca holenderskich kibiców. Rozpisują się o nim także tamtejsze media.

Sprawa transferu Sebastiana Szymańskiego była dość skomplikowana. Jako zawodnik grający w Rosji musiał on mierzyć się ze sporą presją – młody pomocnik nie skorzystał, jak Grzegorz Krychowiak, z prawa pójścia na wypożyczenie w trakcie sezonu, jednak zaraz po jego zakończeniu udało mu się porozumieć z nowym klubem, który zdecydował się na sprowadzenie go do siebie na trwający sezon. Chętnym okazał się jeden z czołowych klubów w Holandii, słynny Feyenoord. Zarówno piłkarz, jak i klub, mogą być z tego ruchu zadowolone, bowiem Polak notuje kolejne bardzo dobre występy z korzyścią dla zespołu.

Jan Tomaszewski nazwał piłkarza reprezentacji pluskwą. "Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazi, ale ma chłopską kiwkę"

Jan Tomaszewski radzi Czesławowi Michniewiczowi

Szymański zachwyca w Holandii. Trafił na okładki, „nowy bohater”

23-letni zawodnik rozegrał do tej pory pięć spotkań w barwach Feyenoordu, w których strzelił dwie bramki i zanotował trzy asysty, więc można śmiało powiedzieć, że średnio co mecz daje swojej drużynie jakiś „konkret”. Zachwycił szczególnie w ostatnim meczu przeciwko Go Ahead Eagles, w którym zanotował asystę i przepiękne trafienie z dystansu.

Jak on to zrobił?! Tak Sebastian Szymański zachwycił w Holandii [WIDEO]

Świetny występ spowodował, że Szymański trafił na okładkę dziennika "Voetbal International", a materiał na jego temat zatytułowano „Nowy bohater na de Kuip”. – Szymański jest ostatnim elementem potrzebnym w Feyenordzkich puzzlach. Nie był ważny tylko przy golu i asyście, ale także ciągnął drużynę, gdy ta była pod presją – napisano o polskim pomocniku. Miejmy nadzieję, że taką dyspozycję 23-latek utrzyma do samych mistrzostw świata.

Zobacz, gdzie Robert Lewandowski zorganizował urodziny swojej żonie! Kliknij w galerię poniżej:

Najnowsze