Robert Lewandowski ma szalenie drogi zegarek. Ile musiał na niego pracować? | Futbologia Przemka Ofiary

2019-06-06 18:05
Zegarek Roberta Lewandowskiego
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Zegarek Roberta Lewandowskiego

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, ale Robert Lewandowski (31 l.) fanem luksusowych zegarków jest od dawna. „Super Express” wypatrzył, że na zgrupowanie przed meczami el. do Euro 2020 z Macedonią (7.06) i Izraelem (10.06) przyjechał z nowym czasomierzem. Jest wart fortunę! Przemysław Ofiara w Futbologii wyjaśnia, ile Lewandowski musiał pracować, aby kupić sobie taki zegarek.

Specjaliści od stylu mówią, że jedyną biżuterią, jaką powinien nosić prawdziwy mężczyzna, jest zegarek. Na nadrgarstku Lewandowskiego prawie zawsze można dostrzec pobłyskujący czasomierz. Tym razem "Lewy" postawił na superdrogi i luksusowy model. Godziny dzielące go od meczu z Macedonią odlicza mu zegarek za około… 200 tysięcy złotych! To Patek Philippe Geneve Aquanaut. Model, jaki ma Lewandowski, kosztuje majątek, ale zegarmistrzowie twierdzą, że jest wart swojej ceny. Robert uwielbia pływać, a w tym zegarku może zanurzyć się aż do 120 metrów!

Co ciekawe, założycielem firmy Patek Philippe był… Polak! Zegarmistrz Antoni Patek urodził się w XIX wieku w Piaskach Szlacheckich (dziś woj. lubelskie), a po wyemigrowaniu do Francji założył firmę z Adrienem Phillipem. Dziś zegarki Patek Philippe są światowej sławy. Lewandowski dołączył do plejady gwiazd, które posiadały zegarki tej marki. Byli nimi m.in. królowa Wiktoria, Lew Tołstoj, Albert Einstein, Walt Disney czy Maria Skłodowska-Curie.

Lewandowski, zarabiający około 15 milionów euro rocznie (65 mln zł), aby kupić sobie ten zegarek, musiał pracować trochę więcej niż… dzień. Jego „dniówka” to ok. 180 tys. zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze