Robert Lewandowski przed galą Złotej Piłki. Piękne słowa Polaka, mówi o wyjątkowym momencie

2021-11-29 20:02
Robert Lewandowski
Autor: AP Robert Lewandowski

To może być wyjątkowy wieczór dla kapitana reprezentacji Polski i asa Bayernu Monachium. Robert Lewandowski ma szansę na zdobycie prestiżowej "Złotej Piłki" w plebiscycie "France Football". Nasz rodak przybył na galę w paryskim Theatre de Chatelet w towarzystwie żony Anny. W krótkiej rozmowie przed ceremonią Polak odpowiedział na kilka pytań. Stwierdził, że to wyjątkowy moment w jego życiu.

Gala Złotej Piłki w Paryżu elektryzuje piłkarski świat. Poznamy dziś bowiem najlepszego piłkarza świata. Czy główny laur przypadnie Robertowi Lewandowskiemu? Czy będzie pierwszym Polakiem, który sięgnie po to prestiżowe trofeum? Przed ceremonią kapitan naszej kadry został zapytany o jego odczucia związane z tym piłkarskim świętem. - Jestem szczęśliwy i dumny ze jestem tutaj - powiedział Robert Lewandowski przed wejściem na galę. - Zwłaszcza po tak ciężkim okresie dla całego świata. To coś nowego, coś wyjątkowego. Wprawdzie nie jesteśmy na murawie, na boisku, ale to fajne przeżycie. Każda nagroda to coś niezwykłego. To część życia, nagroda za coś, co robisz każdego dnia. Taki wieczór to wyjątkowy moment, a nagroda jest specjalna i warto tu być - podkreślił uśmiechnięty as reprezentacji Polski.

Można paść z zachwytu! Lewandowski na gali Złotej Piłki wygląda jak milion dolarów. Blask bije po oczach

Do Paryża Lewandowski pojechał już w niedzielę. Przed galą prezentował się wyśmienicie. Ubrany był w smoking Dolce&Gabbana. Towarzyszyli mu najbliżsi: żona Anna i mama. Na ceremonii zapowiadani byli także jego agent Pini Zahavi oraz silna grupa władz Bayernu Monachium. Do stolicy Francji wybrali się: szefowie - Herbert Hainer i Oliver Kahn, trener Julian Nagelsmann oraz dyrektor sportowy Hasan Salihamidzić.

Zaskakujące wiadomości przed galą Złotej Piłki. Lewandowski już może się cieszyć? Nikt tego się nie spodziewał

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę za rok 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze