Czesław Michniewicz, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz, Robert Lewandowski

"Ofiarami piłkarze i kibice"

Robert Lewandowski przerwał milczenie o aferze z premiami. Wskazuje, że ofiarami są piłkarze

2022-12-08 20:01

Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie wielkiej afery z premiami od premiera. W krótkim fragmencie dużego wywiadu Bartosza Węglarczyka z „Onetu”, który zostanie opublikowany 9 grudnia wskazał na ofiary całej sytuacji. Przyznał też, że cała sytuacja to zakulisowe gierki i „wojna polsko-polska”. Robert Lewandowski nie brał jeńców.

Robert Lewandowski nie będzie już milczał w sprawie afery z premiami, która rozpętała się wokół reprezentacji Polski po zakończeniu mistrzostw świata dla naszej kadry. W rozmowie z „Onetem” zdradzić ma całą prawdę na temat tej sytuacji. W czwartkowy wieczór opublikowano obszerny fragment jednej z wypowiedzi kapitana reprezentacji. Nie gryzł się w język. Mówił wprost o rozpętaniu wojny polsko-polskiej.

Robert Lewandowski nie może liczyć na odpoczynek po mistrzostwach świata! Żona reprezentanta Polski wyciska siódme poty z piłkarza Barcelony

Afera z premiami. Robert Lewandowski zabrał głos. „Piłka nas podzieliła”

Kapitan reprezentacji Polski przyznał, że ofiarami tej sytuacji są piłkarze i kibice, a całość związana może być z polityką i walką frakcji wokół Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- Cała ta sprawa stała się trochę pretekstem do rozpętania wojny polsko-polskiej, w której jest chyba dużo polityki, sporów różnych frakcji, również wokół PZPN-u, wokół zwolenników i przeciwników trenera. Tylko że to wszystko się dzieje poza piłkarzami, którzy razem z kibicami są ofiarami tej sytuacji. Każdy głos jest wykorzystywany, przekręcony, dopasowany do tezy, która danej osobie pasuje. I piłka, zamiast łączyć ludzi, tu nas chyba podzieliła. I to jest dla mnie najgorsze – przyznał Robert Lewandowski we fragmencie rozmowy opublikowanej przez „Onet”.

Duży wywiad z Robertem Lewandowskim po mistrzostwach świata o aferze z premiami zostanie opublikowany 9 grudnia. Opowie w nim o tym, czy Polska musiała grać tak defensywnie, ujawni prawdę o premiach od premiera Morawieckiego i wiele innych.

Sonda
Czy Polscy piłkarze zasłużyli na premię z publicznych pieniędzy?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o meczu Polaków w Argentyną na Mundialu

Borek, Świerczewski i Engel oceniają NAJCIEKAWSZY polski mundial!

Posłuchaj i oceń, czy mają rację!

Listen to "ŚWIERCZEWSKI, ENGEL, BOREK o najlepszych mistrzostwach Polaków. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze