Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Lewy w treningu

Robert Lewandowski nie może liczyć na odpoczynek po mistrzostwach świata! Żona reprezentanta Polski wyciska siódme poty z piłkarza Barcelony

2022-12-08 18:23

Mistrzostwa świata w Katarze wchodzą w decydującą fazę. Osiem najlepszych zespołów już od 9 grudnia będą walczyć o awans do półfinału. Reprezentacja Polski zakończyła udział w mundialu na 1/8 finału, wówczas podopieczni Czesława Michniewicza okazali się gorsi od obrońców tytułu - Francji. Kapitan "Biało-Czerwonych" po turnieju udał się na odpoczynek, jednak widać w mediach społecznościowych, że nie odpuszcza treningów wraz z żoną.

Wszyscy fani futbolu czekają na rozstrzygające mecze na tegorocznych mistrzostwach świata w Katarze. W walce o jeden z najbardziej prestiżowych tytułów w świecie piłkarskim zostało zaledwie 8 z 32 reprezentacji, a jest to: Anglia, Francja, Holandia, Argentyna, Chorwacja, Brazylia, Maroko oraz Portugalia. Mundial do tej pory rozgrywany jest na najwyższym poziomie, a towarzyszą temu oczywiście emocję, a także niespodzianki. Jedną z nich jest na pewno brak Hiszpanii, która została wyeliminowana po rzutach karnych przez "czarnego konia" turnieju, czyli podopiecznych Hoalida Regraguia. Niestety, po historycznym awansie po 36 latach reprezentacja Polski musiała pożegnać się z mistrzostwami po porażce z obrońcami tytułu - Francją.

Robert Lewandowski pomimo urlopu cały czas pracuje! Reprezentant Polski trenuje na wakacjach z żoną

Podopieczni Czesława Michniewicza w fazie grupowej zajęli drugie miejsce. "Biało-Czerwoni" podczas pierwszego spotkania zremisowali z Meksykiem 0:0, jednak była szansa na zdobycie trzech punktów, ale Lewandowski nie był w stanie pokonać z jedenastego metra bramkarza "El Tri". W kolejnym pojedynku reprezentacja Polski wygrała z Arabią Saudyjską 2:0, jednak nie było to wiadome przed rozpoczęciem meczu, ponieważ podopieczni Herve Renarda niespodziewanie zwyciężyli z Argentyną, która w ostatnim meczu bez problemu pokonała drużynę Michniewicza (2:0). W 1/8 finału "Biało-Czerwoni" musieli się zmierzyć z aktualnym mistrzem świata, gdzie mieli swoje szanse pod bramką Hugo Llorisa, ale to ostatecznie "Trójkolorowi" okazali się lepsi.

Większość reprezentantów Polski po turnieju w Katarze udało się na zasłużony urlop. Lewandowski spędza ten czas z rodziną na Malediwach, w ostatnim czasie jego żona - Anna opublikowała w mediach społecznościowych, że wcale się nie obijają i w wolnej chwili trenują wspólnie na siłowni. Podpisując nagrania i zdjęcia: "Workout nigdy nie ma wakacji. Systematyczność i konsekwencja to podstawa. Rodzinny dream team. Czy Wy także ćwiczycie z bliskimi?".

Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze