Robert Lewandowski UJAWNIŁ ustalenia z Anną. Chodzi o drugą ciążę!

2019-11-13 17:45 MSo
Robert Lewandowski
Autor: EastNews Robert Lewandowski

Od meczu Bayern Monachium - Olympiakos Pireus, gdy Robert Lewandowski ujawnił, że spodziewa się drugiego dziecka, minął już ponad tydzień. Mimo to, kibice cały czas żyją tą wiadomością, wyczekując kolejnych informacji na temat dziecka. Nic więc dziwnego, że także w kolejnych wywiadach padają pytania dotyczące potomka. W rozmowie z TVN24, kapitan kadry ujawnił ważne ustalenia z Anną, które zapadły przed cieszynką.

Przed reprezentacją Polski kolejne mecze eliminacji mistrzostw Europy z Izraelem i Słowenią. Tuż przed spotkaniami kadry, Robert Lewandowski ujawnił, że spodziewa się razem z żoną drugiego dziecka! - Tak, oczekujemy drugiego dziecka. Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie - mówił napastnik reprezentacji.

Trudno się dziwić, że kolejne rozmowy z Lewandowskim również zahaczają o ten temat. W wywiadzie dla TVN24, piłkarz Bayernu Monachium zdradził, jakie padły ustalenia przed meczem z Olympiakosem w sprawie ujawnienia wspaniałej informacji o stanie Anny.

- Rozmawialiśmy z Anią, że może jak się uda strzelić bramkę, że to jest ten czas, żeby oficjalnie poinformować świat o tym, że spodziewamy się kolejnego dziecka. Stwierdziliśmy: OK, zobaczymy, nic na siłę - otwarcie przyznał Lewandowski, który ma już jedną córkę - Klarę, która urodziła się dwa lata temu.

Radość i euforia nie wybuchła od razu. Robert Lewandowski musiał nieco poczekać, by ogłosić, że jego żona jest w ciąży. Wszystko przez system VAR, który sprawdzał, czy nie był na spalonym. - W dzisiejszej piłce trzeba czekać do końca, czy bramka zostanie uznana. Moim marzeniem była kolejna informacja przekazana na boisku, bo jednak jestem z nim związany od dawna i to ma znaczenie - powiedział.