Piłkarski gwiazdor wytatuował sobie BYŁĄ na ciele. Teraz cierpi potworne męki

2019-11-13 16:17 MSo
John Stones z byłą dziewczyną
Autor: EastNews John Stones z byłą dziewczyną

Zrobienie sobie tatuażu często jest decyzją na całe życie - takie przeświadczenie istniało jeszcze do niedawna! Wraz z rozwojem medycyny i operacji, możliwość jego usunięcia już istnieje, choć jest to bardzo bolesny zabieg. Musiał się na niego zdecydować John Stones, który zerwał ze swoją dziewczyną, którą miał... wytatuowaną na swoim ciele.

Znali się od lat, to była pierwsza, młodzieńcza miłość Johna Stonesa, obrońcy Manchesteru City! Millie Savage i reprezentant Anglii byli w związku, ale ostatnio zawodnik zdecydował się na rozstanie aż po czternastu latach. Kobieta wspierała go także na piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji w 2018 roku.

Stones wyprowadził się ostatnio ze swojej gigantycznej posiadłości. Para planowała, że będzie mieszkała ze sobą w wartym kilka milionów funtów domu aż do końca dni. Piłkarz spotyka się obecnie z inną pięknością, kosmetyczką, która posiada własny salon, Olivią Naylor.

Piłkarz Manchesteru City miał duży problem z rozstaniem ze swoją byłą. Od lat miał ją wytatuowaną na swoim ciele i musi przejść kolejne operacje laserowe, by pozbyć się tego obrazu. Na jego nieszczęście, jest to jeden z najbardziej bolesnych zabiegów. Na jego ciele cały czas znajdują się resztki tuszu.

John Stones zagrał w tym sezonie w barwach Manchesteru City w dziewięciu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Opuścił jednak kilka spotkań ze względu na uraz mięśniowy, którego nabawił się we wrześniu!