Paulo Sousa podsumowany przez piłkarza reprezentacji na Euro

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa podsumowany przez piłkarza reprezentacji na Euro

Rosjanie MIAŻDŻĄ Paulo Sousę. Mówią, że Polacy dali się oszukać, ostre słowa

2021-07-05 13:39

Paulo Sousa jest postacią, która budzi wielkie emocje wśród polskiej opinii publicznej. Portugalczyk jest przez część społeczeństwa chwalony za wykonanie ciężkiej pracy z reprezentacją Polski, a inni krytykują go za słabe wyniki w trakcie pracy z kadrą. Z tym negatywnym zdaniem o selekcjonerze zgodziliby się rosyjscy dziennikarze z portalu "Soccer.ru", którzy na swoich łamach ocenili grę Polaków pod kierownictwem byłego szkoleniowca Fiorentiny. Rosjanie nie mają litości dla szkoleniowca i mówią o tym, że kierownictwo PZPN dało się oszukać.

Paulo Sousa został zalany krytyką przez rosyjskich dziennikarzy. Portugalczyk, który objął reprezentację Polski po Jerzym Brzęczku, miał przeprowadzić drużynę narodową przez fazę grupową i doprowadzić drużynę do wyjścia z grupy. Tego celu nie dało się zrealizować, co wywołało mieszane uczucia części kibiców i ekspertów, którzy zarzucają Sousie złą pracę. Nieukontentowani staraniami szkoleniowca zdają się być także rosyjscy dziennikarze z portalu  "Soccer.ru", którzy w bardzo negatywnych słowach odnieśli się do starań selekcjonera Biało-Czerwonych na mistrzostwach Europy.

Syn Diego Maradony przerwał milczenie w sprawie Lewandowskiego. Porównał go do wielkiej gwiazdy, nie mógł ukryć zachwytu

Rosjanie ocenili Paulo Sousę. Mocne słowa dziennikarzy

Zdaniem portalu "Soccer.ru", zatrudnienie Paulo Sousy przez PZPN było wielkim błędem, a działacze dali nabrać się na CV trenera, który nie osiągnął wielkich sukcesów w pracy z klubami. 

- Kilka miesięcy temu otrzymał do dyspozycji dość ciekawą polską drużynę. Absurd związany z zatrudnieniem specjalisty, który większość kariery spędził w trzeciorzędnych klubach, potwierdził kiepski występ Polaków na Euro 2020 (...) Skład reprezentacji Polski na pewno nie jest gorszy od drużyny Czech i może nieźle konkurować z Duńczykami. Spójrzcie, gdzie są oni, a gdzie Polacy, którzy zaufali portugalskiemu hochsztaplerowi. - mówi "Soccer.ru".

Zdyszany Adam Małysz wszedł na skocznię i zadziwił fanów. Zdradził sekretny rytuał kadry

Damian Durkacz: Chcę rozdawać karty po olimpiadzie

Rosjanie obciążają Sousę porażkami Polski

Zdaniem Rosjan, głównym winnym za przegraną Polaków ze Słowakami i Szwedami jest nie kto inny, a Sousa.  Według dziennikarzy z "Soccer.ru" Polska powinna przemyśleć dalszą współpracę z Portugalczykiem.

- Porażki ze Słowacją i Szwedami – wszystko to leży na sumieniu nieszczęsnego Sousy. Jeden z tych, którzy jednoznacznie zasłużyli na rezygnację z końcem Euro 2020 - twierdzą dziennikarze.

Najnowsze