Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Michniewicz podjął decyzję!

Skład Polski na mundial! Czesław Michniewicz podjął decyzję, te nazwiska zobaczymy w Katarze

2022-11-10 15:01

Czesław Michniewicz podjął decyzję w sprawie powołań na piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze! Po wielu spekulacjach, plotkach i przeciekach wypływających do mediów, wiemy już na jaką drużynę postawił Michniewicz i w kim pokłada on nadzieję na nadchodzący turniej o światowy czempionat.

Czesław Michniewicz podjął decyzję, na którą czekali wszyscy fani polskiej piłki nożnej! 10 listopada 2022 roku selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski powiedział, na kogo postawi w kontekście gry na piłkarskich mistrzostwach świata. To już koniec plotek i spekulacji, prezentujemy ostateczną kadrę!

Czesław Michniewicz podjął decyzję w sprawie powołań na piłkarskie mistrzostwa świata. Klamka zapadła

Od kiedy Czesław Michniewicz powołał szeroką kadrę na światowy czempionat, wśród mediów sportowych i kibiców pojawiło się wiele spekulacji względem tego, kto będzie reprezentował kraj na mundialu w Katarze. O ile wiadomo było, że Michniewicz ma swoją grupę "pewniaków" na turniej, o tyle wciąż pojawiały się kandydatury Artura Jędrzejczyka, obrońcy Legii Warszawa, który cieszy się wielkim zaufaniem Michniewiczem, jak też Michała Skórasia, Michała Karbownika, czy Jakuba Kamińskiego. Pierwszy z nich robi furorę w barwach Lecha Poznań i jest ważnym elementem "Kolejorza" w trakcie meczów Ligi Konferencji UEFA. Karbownik i Kamiński cieszą się za to grą w Niemczech - Karbownik jest jedną z najważniejszych postaci Fortuny Duesseldorf, a Kamiński wywalczył sobie miejsce w drużynie Wolfsburga. Ostatecznie wiemy już, kogo powołał Michniewicz, prezentujemy listę powołanych nazwisk.

Reprezentacja Polski na mistrzostwa świata w Katarze:

bramkarze: Barłomiej Drągowski, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny

obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Matty Cash, Kamil Glik, Robert Gumny, Artur Jędrzejczyk, Jakub Kiwior, Mateusz Wieteska, Nicola Zalewski

pomocnicy: Krystian Bielik, Przemysław Frankowski, Kamil Grosicki, Jakub Kamiński, Grzegorz Krychowiak, Michał Skóraś, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Szymon Żurkowski

napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Karol Świderski

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze