Kamil Grosicki, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki, Robert Lewandowski

szczerze

Słowa Kamila Grosickiego mogą zaboleć Roberta Lewandowskiego! "Grosik" nie krył się ze swoim zdaniem, szczera odpowiedź

2023-11-20 11:26

Po remisie z Czechami, reprezentacja Polski prowadzona przez selekcjonera Michała Probierza ma do rozegrania jeszcze towarzyski mecz z Łotwą, a trwające wciąż zgrupowanie jest okazją do kolejnych rozmów z piłkarzami biało-czerwonych. Uwagę internautów może przyciągnąć na pozór niewyróżniający się krótki wywiad z Kamilem Grosickim, który na TikToku "meczyki.pl" odpowiadał na kilka pytań. Jedna z odpowiedzi może zaboleć Roberta Lewandowskiego.

Reprezentacja Polska remisem z Czechami 1:1 zakończyła swoją przygodę w eliminacjach do przyszłorocznego Euro 2024, jednak spotkanie z naszymi południowymi sąsiadami nie zakończyło listopadowego zgrupowania. Przed podopiecznymi selekcjonera Michała Probierza, któremu nieźle oberwało się po ostatnim spotkaniu, czeka jeszcze towarzyski mecz z Łotwą. Przed meczem, któy będzie ostatnim występem biało-czerwonych w 2023 roku, dziennikarze chcieli jeszcze wycisnąć maksimum i przeprowadzić ostatnie rozmówki. Jedna z nich pojawiła się na TikToku portalu "meczyki.pl", gdzie Kamil Grosicki wskazał najlepszego piłkarza, przeciwko jakiemu kiedykolwiek grał. I nie jest to Robert Lewandowski. 

Ta odpowiedź Kamila Grosickiego może nie spodobać się Lewandowskiemu. Walnął prosto z mostu

- Najlepszy piłkarz, z którym grałem? - brzmiało pytanie skierowane do Kamila Grosickiego. - Dembele - odparł skrzydłowy po krótkim namyśle wskazując na byłego piłkarza Barcelony, a obecnie gwiazdora PSG Ousmane Demeble. - A przeciwko któremu grałem? - dopytywał dziennikarz. - Ronaldo - wskazał "Grosik" wymieniając nazwisko "CR7". W komentarzach od razu zapanowało poruszenie. 

Słowa Kamila Grosickiego mogą zaboleć Roberta Lewandowskiego! "Grosik" nie krył się ze swoim zdaniem, szczera odpowiedź

Wielu internautów ze zdziwieniem napisało pod nagraniem, że Kamil Grosicki postanowił wskazać nazwisko francuskiego zawodnika, z którym grał w Rennes w sezonie 2015/2016 jako najlepszego zawodnika, z jakim biegał po murawie, pomijając w ten sposób kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski dalej powinien być kapitanem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze