Sportowe gwiazdy ZACZYNAJĄ WARIOWAĆ na kwarantannie?! Niepokojące ZDJĘCIA i WIDEO

2020-03-23 15:30 CH
Sportowcy w czasie zarazy
Autor: INSTAGRAM Sportowcy w czasie zarazy

Przedłużająca się kwarantanna to ciężka próba charakterów dla sportowców, którzy przyzwyczajeni są do dużej aktywności fizycznej. Niektórzy zaczynają już nieco wariować. Słynny szwajcarski tenisista Stan Wawrinka (35 l.) raczy się winem przy stole w towarzystwie wielkiego pluszowego misia. "To moja randka" - wyjaśnił. Inne sportowe gwiazdy też zachowują się co najmniej nieco dziwnie. Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO.

Stan Wawrinka (35 l., który rozstał się niedawno z piękną dziewczyną, wznosi toasty w czasie romantycznej kolacji z pluszowym misiem. Innych w czasie kwarantanny rozpiera energia. Agnieszka Radwańska (31 l.), mimo błogosławionego stanu oraz zakończonej już kariery rozegrała mecz tenisa ze swoim mężem Dawidem w salonie. "Pięknie! Zbiją ten telewizor, to dopiero będzie draka" - skomentował wideo Isi były gwiazdor NBA Marcin Gortat (36 l.).

Inni korzystają z pomocy domowych zwierząt. Piłkarz Napoli Piotr Zieliński (26 l.) trenuje, kiwając się ze swoim psem. Inne zastosowanie dla czworonogów wymyślił młociarz Paweł Fajdek (31 l.). Mistrz świata wykorzystał je jako... ciężarki w treningu siłowym. "Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Dziś nasza współpraca przeszła na wyższy level. Dwa moje skarby dzielnie znoszą trudy kwarantanny i bardzo chętnie biorą udział w treningu zastępczym. Oczywiście, co seria, to smakołyki" - napisał Fajdek.

Gwiazdor CHORY na KORONAWIRUSA ujawnia PRZERAŻAJĄCE FAKTY! "Niczego już nie czuję!

Najnowsze