Rudy Gobert

i

Autor: East News Rudy Gobert

Gwiazdor chory na koronawirusa ujawnił PRZERAŻAJĄCE fakty. "Niczego już nie czuję"

2020-03-23 14:56

W ciągu zaledwie kilku tygodni epidemia koronawirusa rozprzestrzeniła się na cały świat. Mimo, że nowa choroba wywoływana wirusem jest śmiertelnie groźna, to wiele osób wciąż bagatelizuje zagrożenie. Słowa gwiazdy NBA powinny przekonać wszystkich, że mamy do czynienia z ogromnym niebezpieczeństwem. Rudy Gobert, który ma koronawirusa, przekazał przerażające fakty na temat przebiegu choroby.

Koronawirus wywołał światową pandemię. Gdy zaczął zbierać żniwo w Chinach, niewielu przypuszczało, że cierpieć tak mocno będą również inne kraje. Obecnie najpoważniejsza sytuacja jest we Włoszech, gdzie codziennie pojawiają się tysiące nowych zachorowań, a setki z tych osób przegrywają walkę o życie. Niezbyt ciekawa sytuacja jest także w Stanach Zjednoczonych. Choć tam służby zdają się powoli opanowywać sytuację, to zagrożenie dalej jest realne. Doskonale wie o tym Rudy Gobert. Zawodnik Utah Jazz niemal dwa tygodnie temu dowiedział się, że jest chory na koronawirusa. Od tego czasu nie czuje się dobrze, a teraz podzielił się z fanami opisem swojego samopoczucia. Jego relacja może wielu przerazić.

Lewandowski daje miliony polskim szpitalom na walkę z koronawirusem! Znamy kwotę -> SPRAWDŹ!

Okazało się bowiem, że Rudy Gobert nic nie czuje. Przez koronawirusa stracił po prostu węch. "Chciałbym was poinformować, co się u mnie dzieje. Jednym z symptomów jest utrata smaku i węchu. Od czterech dni niczego nie czuję. Czy ktoś doświadczył czegoś podobnego?" - napisał na Twitterze urodzony we Francji koszykarz. Jego objawy są typowe dla choroby COVID-19, wywoływanej koronawirusem. Potwierdzają to opinie lekarzy.

Trener reprezentacji Polski ma KORONAWIRUSA. Test to potwierdził!

Na łamach "New York Times" lekarze z Wielkiej Brytanii i Włoch określili utratę węchu i smaku jako charakterystyczne dla nowej choroby. - Chcemy zwiększyć świadomość ludzi i dać im do zrozumienia, że każdy, kto traci zmysł węchu, powinien się izolować. To może zwolnić rozwój choroby i uratować życia - powiedziała profesor Claire Hopkins z Brytyjskiego Stowarzyszenia Rynologii.

Jak koronawirus wpływa na sport? Sprawdź:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze