Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Stadion Legii Warszawa

Mecz Polski na Legii?!

Stadion Legii – jaką ma pojemność? Ilu kibiców mogłoby przyjść na Polska - Chile? Wielu obejdzie się smakiem

2022-11-11 15:51

Mecz Polska – Chile nie odbędzie się na Stadionie Narodowym. Ta niespodziewana wiadomość gruchnęła przed ostatnim sprawdzianem przed mundialem. PGE Narodowy może zostać zastąpiony przez Stadion Legii. Obiekt przy ulicy Łazienkowskiej jest oczywiście dużo mniejszy. Jaką pojemność ma Stadion Legii? Ilu kibiców mogłoby przyjść na Polska – Chile na Stadionie Legii? Wiele osób obejdzie się smakiem.

Stadion Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie ma być miejscem, gdzie zostanie rozegrane spotkanie Polska – Chile. Czekamy na potwierdzenie tych wiadomości. To będzie ostatni sprawdzian kadry Czesława Michniewicza przed mundialem. Nasi zawodnicy zmierzą się z Chile na mniejszym stołecznym obiekcie po tym, gdy okazało się, że Stadion Narodowy się do tego nie nadaje z powodu wad. Dach obiektu ma wadę konstrukcyjną i konieczne było zaprzestanie jego użytkowania!

Stadion Narodowy zamknięty do odwołania. Mecz Polska - Chile przeniesiony. Kolejne imprezy zagrożone

Jaką pojemność ma stadion Legii? Polska – Chile: Ilu kibiców może przyjść?

Niestety, na stadion Legii może przyjść zdecydowanie mniej kibiców niż na PGE Narodowy. Główny stadion w Warszawie jest wizytówką miasta i sercem polskiej kadry. Mimo mniejszej liczby fanów, która mogłaby pojawić się na meczu Polska – Chile, logistycznie ten obiekt wydawałby się najlepszym rozwiązaniem.

Według portalu Stadiony.net, stadion Legii przy ulicy Łazienkowskiej może pomieścić ok. 31 tysięcy kibiców. Dla porównania PGE Narodowy to pojemność blisko dwukrotnie większa. Na Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego przyjść może ponad 58 tysięcy kibiców.

Wciąż czekamy na decyzję PZPN w sprawie organizacji meczu reprezentacji Polski. Gdzie przeniesione zostanie spotkanie z Chile? Przekonamy się niedługo!

Jest oficjalny komunikat PZPN. Mecz Polska - Chile przeniesiony, będzie zwrot pieniędzy za bilety

Polska – Chile: Kiedy mecz? Kiedy Polacy wylatują na mundial?

Mecz Polska – Chile odbędzie się w środę, 16 listopada. Pierwotnie obiektem, na którym pojawić się mieli kibice był PGE Narodowy. Początek spotkania zaplanowano na 18:00.

Dzień później, 17 listopada reprezentacja Polski poleci na mundial do Kataru.

Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Najnowsze