Robert i Anna Lewandowscy

i

Autor: EastNews Robert i Anna Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu

Lewandowska błyszczy dekoltem w ciąży na Gali Mistrzów Sportu [ZDJĘCIA]

2020-01-04 20:20

Po raz pierwszy w historii, Robert Lewandowski pojawił się na corocznej Gali Mistrzów Sportu, na której wybierany jest najlepszy polski sportowiec roku! Nikogo nie zdziwiło, że kapitan kadry reprezentacji w piłce nożnej wyglądał znakomicie. U jego boku nie mogło zabraknąć Ani Lewandowskiej.

Choć Robert Lewandowski od lat jest w czołówce sportowców świata, to dopiero pierwszy raz pojawił się na prestiżowej Gali Mistrzów Sportu, gdzie wybierany jest najlepszy polski zawodnik minionego roku. Piłkarz Bayernu Monachium niedawno przeszedł operację i nie musiał jechać z drużyną na zgrupowanie na Bliski Wschód.

Dzięki temu, "Lewy" razem ze swoją żoną Anią mogli pojawić się na wydarzeniu w Warszawie. Para prezentowała się genialnie - minimalistyczny smoking garnitura dodawał mu szyku, a przepiękna ukochana rozświetlała ściankę swoją czerwoną kreacją. Trenerka fitness czule obejmowała swój ciążowy brzuszek!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze