Tak Wojciech Szczęsny świętował 30. urodziny! Balony, tort, ukochany synek i piękna Marina [ZDJĘCIE]

2020-04-18 23:59 CH
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny
Autor: AKPA Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny skończył 30 lat! Bramkarz reprezentacji Polski i Juventusu Turyn urodziny świętował w Warszawie w towarzystwie najbliższych mu osób - pięknej żony Mariny i ukochanego synka Liama. "Jesteśmy przeszczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy spędzić ten piękny dzień razem" - napisała Marina, dzieląc się z fanami uroczym zdjęciem z urodzinowej imprezy słynnego męża.

Te słowa Mariny Łuczenko-Szczęsnej aż rozdzierały serce! Piękna piosenkarka dzieliła się z fanami swoim smutkiem i potworną tęsknotą za mężem. Marinę i Wojciecha Szczęsnego rozdzieliła epidemia koronawirusa i nie widzieli się ponad miesiąc. Żona bramkarza Juventusu Turyn przebywała z dzieckiem w Warszawie i zamartwia się, jak ta bolesna rozłąka z ojcem wpłynie na rozwój jej niespełna 2-letniego synka Liama! Na szczęście po tej długiej i przykrej rozłące Wojtek wreszcie mógł wrócić do kraju. Właśnie świętowali 30. urodziny reprezentanta Polski.

Słynny Francesco Totti prawie ROZWIÓDŁ SIĘ z seksowną ŻONĄ, bo kupiła ŁYSEGO kota! ZDJĘCIA

"Dziś nasz kochany Wojciech obchodzi 30. urodziny! Jesteśmy przeszczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy spędzić ten piękny dzień razem. Bądź zdrowy i szczęśliwy a resztę ogarniemy... Ty wiesz. Wszystkiego najlepszego nasz mistrzu!" - takie życzenia złożyła mężowi Marina. "Jesteśmy tak bardzo szczęśliwy, że mogłem spędzić ten dzień z moją żoną i synem" - skomentował sympatyczne urodzinowe zdjęcie Szczęsny.

Urodziny Szczęsnego świętują nawet w Lidze Mistrzów. Przypominają KOSMICZNĄ paradę [WIDEO]

KUP "Super Express", nie wychodząc domu! Możesz to zrobić TUTAJ

Najnowsze