Arkadiusz Milik

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Taką prośbę wystosował Arkadiusz Milik do Czesława Michniewicza. Jego zachowanie wyszło na jaw

2022-03-26 16:13

Stwierdzenie, że Czesław Michniewicz na początku przygody z reprezentacją Polski ma pecha, byłoby dużym eufemizmem. Przed jednym z najważniejszych meczów w ostatnich latach wielu zawodników narzeka na urazy. Jednym z nich jest Arkadiusz Milik, który w meczu ze Szwecją nie zagra. Napastnik wystosował jednak prośbę do Czesława Michniewicza, która wielu fanom może się spodobać.

Rywalizacja ze Szwecją na Stadionie Śląskim w najbliższy wtorek będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej piłce od wielu lat. W starciu ze Skandynawami rozstrzygnie się, czy biało-czerwoni wystąpią na tegorocznym mundialu, czy będą oglądali mecze mistrzostw jedynie przed telewizorami. Na razie wszystko sprzeciwia się przeciwko kadrze Czesława Michniewicza.

Mamy oficjalny komunikat w sprawie Piątka, Milika i Salamona! Pilne informacje, kadra osłabiona na mecz ze Szwecją

Milik z ważną prośbą do Michniewicza. Znamy szczegóły

Towarzyskie spotkanie ze Szkocją było próbą generalną przed meczem ze Szwecją. Jednak zamiast uspokoić nastroje kibiców, pojawiło się więcej znaków zapytania i co najgorsze, pech nie omijał ważnych zawodników kadry. Mowa tu o kontuzjach. Już na początku spotkania problem mięśniowy zgłosił Arkadiusz Milik, potem boisko opuścić musiał Bartosz Salamon.

Polscy skoczkowie poprosili dziennikarza o jedną rzecz. Mały gest, który mówi wszystko

A po rywalizacji w Glasgow okazało się, że Krzysztof Piątek musiał mieć zszywaną nogę. I tylko napastnik Fiorentiny ma jakiekolwiek szanse na to, aby wystąpić we wtorkowej rywalizacji. Milik i Salamon będą musieli odpoczywać zdecydowanie dłużej. Obrońca Lecha opuścił już zgrupowanie. Nieco inaczej postąpił napastnik Olympique Marsylia.

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?

Milik chce wspierać kolegów. Wystosował prośbę do selekcjonera

Dziennikarz portalu Interia.pl, Sebastian Staszewski na Twitterze napisał, że Milik chce zostać z reprezentacją i wspierać kolegów. - Lekarze przewidują, że Arek Milik będzie gotowy do gry za 10-12 dni. 'Dwójka' jest naderwana, więc nie ma szans na występ ze Szwecją. Arek jest tym mocno sfrustrowany... Ale poprosił o zgodę na pozostanie na zgrupowaniu i wspieranie kadry na Stadionie Śląskim - czytamy we wpisie dziennikarza.

Sam Milik też umieścił wpis w mediach społecznościowych. - Niestety przez mały problem z mięśniem dwugłowym nie będę mógł zagrać ze Szwecją. Jest mi przykro, ale wierzę, że osiągniemy swój cel. Do boju Polsko - napisał napastnik reprezentacji Polski.

Proksa bezlitośnie o szansach polskich pięściarzy | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze