Cezary Kucharski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Cezary Kucharski

Te słowa Cezarego Kucharskiego poruszą wielu. Jego wpis ściska za serce. Nowe wiadomości o stanie zdrowia

2022-03-18 17:15

Polskie środowisko piłkarskie na początku lutego było poruszone fatalnymi wiadomościami o stanie zdrowia Cezarego Kucharskiego. Były piłkarz m.in. Legii Warszawa znalazł się w poważnym stanie, a lekarze musieli wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej. Po wielu tygodniach oczekiwania w końcu nadeszły dobre informacje, a sam Cezary Kucharski zaczął przekazywać wiadomości o tym, jak się czuje.

Cezary Kucharski to doskonale rozpoznawalna postać w polskiej piłce. Zagrał kilkadziesiąt spotkań w barwach Legii Warszawa, a także miał okazję grać w koszulce z orzełkiem na piersi. Ostatnio znany był przede wszystkim ze współpracy z Robertem Lewandowskim, która zakończyła się parę lat temu oraz z tego, że był posłem na Sejm.

Cezary Kucharski zabrał głos pierwszy raz po wybudzeniu ze śpiączki. Ważne słowa byłego kadrowicza

Kucharski wraca do zdrowia. Ta wiadomość ściska za serce

Kucharski chętnie udzielał się również w mediach społecznościowych, ale w pewnym momencie całkowicie zamilkł. Niedługo potem nadeszły fatalne wiadomości. Krzysztof Stanowski na Twitterze przekazał, że były zawodnik jest w ciężkim stanie i przebywa w szpitalu. Z różnych źródeł można było się dowiedzieć, że Kucharski był w śpiączce.

Cezary Kucharski wybudził się ze śpiączki. Mamy nowe informacje o stanie zdrowia byłego reprezentanta Polski

Okazało się, że wpływ na fatalny stan zdrowia 50-latka mają problemy z płucami. Na szczęście wiele wskazuje na to, że były menedżer Roberta Lewandowskiego powoli wraca do zdrowia. Przed tygodniem został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej, o czym poinformował Roman Kosecki na łamach "Super Expressu".

Sonda
Czy pamiętasz Cezarego Kucharskiego z czasów gry w piłkę?

Nowe informacje o Kucharskim. Jest coraz lepiej

- Potwierdziłem te informacje i obecnie mogę wystosować taki krótki komunikat: Czarek został wybudzony. Wyniki badań są dobre, jest teraz w fazie przygotowań do samodzielnego oddychania. Wszystko zmierza w dobrą stronę i będzie tylko lepiej, ale przed nim jeszcze długa rehabilitacja - powiedział wówczas przyjaciel "Kucharza".

Teraz o stanie zdrowia informuje sam Kucharski. 50-latek opublikował niedawno wpis na Twitterze. - Przyspieszamy. Dziś przypominałem sobie jak się je, a woda smakowała jak nigdy - czytamy. Taki wpis może wielu poruszyć. Okazuje się, że nawet zwykłe czynności mogą być niekiedy niezwykłe. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Najnowsze