Cezary Kucharski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Cezary Kucharski

Cezary Kucharski wybudził się ze śpiączki. Mamy nowe informacje o stanie zdrowia byłego reprezentanta Polski

2022-03-08 14:47

Cezary Kucharski od lutego przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej w jednym z hiszpańskich szpitali. Najnowsze informacje o stanie zdrowia byłego reprezentanta Polski są dobre. – Został wybudzony ze śpiączki i wyniki badań są obiecujące – przekazał nam Roman Kosecki, były reprezentant Polski, przyjaciel Kucharskiego.

W drugim tygodniu lutego cała Polska dowiedziała się o problemach zdrowotnych Kucharskiego. Były reprezentant Polski trafił do jednego z hiszpańskich szpitali z powodu poważnych problemów z płucami. Przeszedł zabieg i konieczne okazało się wprowadzenie go w stan śpiączki farmakologicznej. Najnowsze informacje są dobre. Kucharski czuje się lepiej i został właśnie wybudzony.

Nowe informacje o stanie zdrowia Cezarego Kucharskiego

Gdy pojawiły się pierwsze pogłoski o lepszym stanie zdrowia Kucharskiego – natychmiast skontaktowaliśmy się z Romanem Koseckim. On również potrzebował czasu, by upewnić się, czy to faktycznie prawda. Na szczęście wiadomości okazały się prawdziwe.

Legia gra słabo, ale na taką serię czekała dawno. Może wyrównać wyczyn sprzed roku

Sonda
Czy pamiętasz Cezarego Kucharskiego z czasów gry w piłkę?

– Potwierdziłem te informacje i obecnie mogę wystosować taki krótki komunikat: Czarek został wybudzony. Wyniki badań są dobre, jest teraz w fazie przygotowań do samodzielnego oddychania. Wszystko zmierza w dobrą stronę i będzie tylko lepiej, ale przed nim jeszcze długa rehabilitacja – powiedział „Super Expressowi” były reprezentant Polski, przyjaciel "Kucharza".

Kim jest Cezary Kucharski?

Cezary Kucharski w trakcie pobytu w śpiączce (17 lutego) skończył równo 50 lat. Kibice znają go z goli strzelanych w ekstraklasie, a także z niegdyś bliskiej współpracy z Robertem Lewandowskim. W kadrze zagrał 17 razy, w tym raz na mundialu w Korei w 2002 r. Wtedy przyczynił się do wygranej Polaków z USA (3:1), wszyscy trzymamy kciuki by wygrał kolejny ważny, być może najważniejszy, mecz.

Potencjalni rywale Polaków wyrazili sprzeciw! Stanowcza reakcja Szwedów na zamieszanie z meczem Polska - Rosja

Jan Tomaszewski: Trzeba wykluczyć Rosjan z każdej dyscypliny! | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze