Terminarz Mistrzostw Europy 2020. EURO 2020 - WYNIKI, TERMINARZ, GRUPY, GODZINY i DATY

2019-12-01 13:15 MSo
Eliminacje EURO 2020 - Ale Łotwa grupa
Autor: MICHAŁ WIELGUS/SUPER EXPRESS Eliminacje EURO 2020 - Ale Łotwa grupa

Mistrzostwa Europy 2020 - terminarz. Kto z kim gra? Kiedy mecze reprezentacji Polski? Plan i terminarz - Euro 2020. Najbliższe miesiące będą związane z oczekiwaniem na przyszłoroczne mistrzostwa Europy 2020. Te zostaną rozegrane w 12 miastach Europy. Polacy zagrają w grupie E. Los podczas ceremonii losowania w Bukareszcie skojarzył ich z reprezentacjami Hiszpanii i Szwecji! Do tego grona dołączy także zwycięzca ścieżki B baraży Ligi Narodów. Jak wygląda terminarz Euro 2020?

Terminarz Euro 2020 - kto z kim i kiedy gra? Daty meczów mistrzostw Europy 2020.

Po udanych eliminacjach Euro 2020 reprezentacja Polski znowu znalazła się w gronie finalistów tej prestiżowej imprezy. Na mistrzostwach Europy 2020 biało-czerwoni staną przed trudnym zadaniem w grupie E. Nasza kadra została do niej wylosowana podczas ceremonii w Bukareszcie, która odbyła się 30 listopada. Podopieczni Jerzego Brzęczka rozstawieni zostali w drugim koszyku. Z pierwszego do ich grupy na Euro 2020 trafiła Hiszpania. Z "La Furia Roja" zagramy 20 czerwca w Bilbao. Wcześniej zmierzymy się ze zwycięzcą ścieżki B baraży Ligi Narodów (Irlandia / Bośnia i Hercegowina / Słowacja / Irlandia Północna). Pierwsze spotkanie Polski na Euro 2020 zaplanowano na 15 czerwca. Na zakończenie pierwszej fazy zagramy ze Szwecją w Dublinie - 24 czerwca 2020 roku. Awans do dalszych gier uzyskają dwa najlepsze zespoły z każdej z sześciu grup oraz cztery z najlepszym bilansem z trzecich pozycji.

Grupy mistrzostw Europy 2020:

A: Włochy, Szwajcaria, Turcja, Walia
B: Belgia, Rosja, Dania, Finlandia
C: Ukraina, Holandia, Austria, Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo
D: Anglia, Chorwacja, Czechy, Szkocja/Izrael/Norwegia/Serbia
E: Hiszpania, Polska, Szwecja, Bośnia i Hercegowina/Irlandia Północna/Słowacja/Irlandia
F: Niemcy, Francja, Portugalia, Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo

Euro 2020 PEŁNY TERMINARZ. Mistrzostwa Europy GRUPY WYNIKI i TABELE

Grupa E (polska grupa):

  • Hiszpania
  • Polska
  • Szwecja
  • Bośnia i Hercegowina/Irlandia Północna/Słowacja/Irlandia

1. kolejka:
Polska - Bośnia i Hercegowina/Irlandia Północna/Słowacja/Irlandia (15.06.2020, 18:00, Dublin)
Hiszpania - Szwecja (15.06.2020, 21:00, Bilbao)

2. kolejka:
Szwecja - Bośnia i Hercegowina/Irlandia Północna/Słowacja/Irlandia (19.06.2020, 15:00, Dublin)
Hiszpania - Polska (20.06.2020, 21:00, Bilbao)

3. kolejka:
Hiszpania - Bośnia i Hercegowina/Irlandia Północna/Słowacja/Irlandia (24.06.2020, 18:00, Bilbao)
Polska - Szwecja (24.06.2020, 18:00, Dublin)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Hiszpania 0 0 0:0
2. Polska 0 0 0:0
3. Szwecja 0 0 0:0
4. Bośnia i Hercegowina/Irlandia Północna/Słowacja/Irlandia 0 0 0:0

Grupa A

  • Turcja
  • Włochy
  • Walia
  • Szwajcaria

1. kolejka:
Włochy - Turcja (12.06.2020, 21:00, Rzym)
Walia - Szwajcaria (13.06.2020, 15:00, Baku)

2. kolejka:
Turcja - Walia (17.06.2020, 18:00, Baku)
Włochy - Szwajcaria (17.06.2020, 21:00, Rzym)

3. kolejka:
Włochy - Walia (21.06.2020, 18:00, Rzym)
Szwajcaria - Turcja (21.06.2020, 18:00, Baku)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Włochy 0 0 0:0
2. Szwajcaria 0 0 0:0
3. Turcja 0 0 0:0
4. Walia 0 0 0:0

Grupa B

  • Dania
  • Finlandia
  • Belgia
  • Rosja

1. kolejka:
Dania - Finlandia (13.06.2020, 18:00, Kopenhaga)
Rosja - Belgia (13.06.2020, 21:00, Sankt Petersburg)

2. kolejka:
Rosja - Finlandia (17.06.2020, 15:00, Sankt Petersburg)
Dania - Belgia (18.06.2020, 18:00, Kopenhaga)

3. kolejka:
Finlandia - Belgia (22.06.2020, 21:00, Sankt Petersburg)
Dania - Rosja (22.06.2020, 21:00, Kopenhaga)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Belgia 0 0 0:0
2. Rosja 0 0 0:0
3. Dania 0 0 0:0
4. Finlandia 0 0 0:0

Grupa C

  • Holandia
  • Ukraina
  • Austria
  • Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo

1. kolejka:
Austria - Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo (14.06.2020, 18:00, Bukareszt)
Holandia - Ukraina (14.06.2020, 21:00, Amsterdam)

2. kolejka:
Ukraina - Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo (18.06.2020, 15:00, Bukareszt)
Holandia - Austria (18.06.2020, 21:00, Amsterdam)

3. kolejka:
Holandia - Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo (22.06.2020, 18:00, Amsterdam)
Ukraina - Austria (22.06.2020, 18:00, Bukareszt)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Ukraina 0 0 0:0
2. Holandia 0 0 0:0
3. Austria 0 0 0:0
4. Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo 0 0 0:0

Grupa D

  • Anglia
  • Chorwacja
  • Czechy
  • Szkocja/Izrael/Norwegia/Serbia

1. kolejka:
Anglia - Chorwacja (14.06.2020, 15:00, Londyn)
Czechy - Szkocja/Izrael/Norwegia/Serbia (15.06.2020, 15:00, Glasgow)

2. kolejka:
Chorwacja - Czechy (19.06.2020, 18:00, Glasgow)
Anglia - Szkocja/Izrael/Norwegia/Serbia (19.06.2020, 21:00, Londyn)

3. kolejka:
Anglia - Czechy (23.06.2020, 21:00, Londyn)
Chorwacja - Szkocja/Izrael/Norwegia/Serbia (23.06.2020, 21:00, Glasgow)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Anglia 0 0 0:0
2. Chorwacja 0 0 0:0
3. Czechy 0 0 0:0
4. Szkocja/Izrael/Norwegia/Serbia 0 0 0:0

Grupa F

  • Niemcy
  • Francja
  • Portugalia
  • Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo

1. kolejka:
Portugalia - Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo (16.06.2020, 18:00, Budapeszt)
Niemcy - Francja (16.06.2020, 21:00, Monachium)

2. kolejka:
Francja - Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo (20.06.2020, 15:00, Budapeszt)
Niemcy - Portugalia (20.06.2020, 18:00, Monachium)

3. kolejka:
Niemcy - Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo (24.06.2020, 21:00, Monachium)
Portugalia - Francja (24.06.2020, 21:00, Budapeszt)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Niemcy 0 0 0:0
2. Francja 0 0 0:0
3. Portugalia 0 0 0:0
4. Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo 0 0

0:0

FAZA PUCHAROWA:

1/8 finału:

2A - 2B (27.06.2020, 18:00, Amsterdam) - mecz nr 38
1A - 2C (27.06.2020, 21:00, Londyn) - mecz nr 37
1C - 3D/E/F (28.06.2020, 18:00, Budapeszt) - mecz nr 40
1B - 3A/D/E/F (28.06.2020, 21:00, Bilbao) - mecz nr 39
2D - 2E (29.06.2020, 18:00, Kopenhaga) mecz nr 42
1F - 3A/B/C (29.06.2020, 21:00, Bukareszt) - mecz nr 41
1D - 2F (30.06.2020, 18:00, Dublin) - mecz nr 44
1E - 3A/B/C/D (30.06.2020, 21:00, Glasgow) - mecz nr 43

Ćwierćfinały:

Zwycięzca meczu nr 41 - Zwycięzca meczu nr 42 (3.07.2020, 18:00, Sankt Petersburg) - mecz nr 45
Zwycięzca meczu nr 39 - Zwycięzca meczu nr 37 (3.07.2020, 21:00, Monachium) - mecz nr 46
Zwycięzca meczu nr 40 - Zwycięzca meczu nr 38 (4.07.2020, 18:00, Baku) - mecz nr 47
Zwycięzca meczu nr 43 - Zwycięzca meczu nr 44 (4.07.2020, 21:00, Rzym) - mecz nr 48

Półfinały:

Zwycięzca meczu nr 46 - Zwycięzca meczu nr 45 (7.07.2020, 21:00, Londyn)
Zwycięzca meczu nr 48 - Zwycięzca meczu nr 47 (8.07.2020, 21:00, Londyn)

Finał:

Zwycięzca pierwszego półfinału - Zwycięzca drugiego półfinału (12.07.2020, 21:00, Londyn)

Terminarz eliminacji Euro 2020 - kto z kim gra? Kiedy mecze eliminacji mistrzostw Europy 2020?

Polacy wylosowali wyjątkowo łatwą grupę w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy 2020. Podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają w nich z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą. Wydaje się, że jest ona grupą marzeń, ale jak kibice pamiętają z przeszłości, często jest to jedynie złudne wrażenie. – To bardzo wyrównana grupa, nie ma faworytów. Patrząc jednak na inne grupy, można być zadowolonym z tego, jak los dzisiaj nas obdarzył - mówił po losowaniu w rozmowie z TVP Sport, selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Grupy eliminacji mistrzostw Europy 2020:

A: Anglia, Czechy, Bułgaria, Czarnogóra, Kosowo
B: Portugalia, Ukraina, Serbia, Litwa, Luksemburg
C: Holandia, Niemcy, Irlandia Północna, Estonia, Białoruś
D: Szwajcaria, Dania, Irlandia, Gruzja, Gibraltar
E: Chorwacja, Walia, Słowacja, Węgry, Azerbejdżan
F: Hiszpania, Szwecja, Norwegia, Rumunia, Wyspy Owcze, Malta
G: Polska, Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia, Łotwa
H: Francja, Islandia, Turcja, Albania, Mołdawia, Andora
I: Belgia, Rosja, Szkocja, Cypr, Kazachstan, San Marino
J: Włochy, Bośnia i Hercegowina, Finlandia, Grecja, Armenia, Liechtenstein

Eliminacje Euro 2020 TERMINARZ DATY. Mistrzostwa Europy 2020 GRUPY

Grupa G (polska grupa):

  • Polska
  • Austria
  • Izrael
  • Słowenia
  • Macedonia
  • Łotwa

Grupa G (polska grupa):
21.03.2019, 20:45 - Austria - Polska 0:1 (0:0)
Bramka: Piątek 69
21.03.2019, 20:45 - Macedonia Północna - Łotwa 3:1 (2:0)
Bramki: Alioski 11, Elmas 29, 90 - Isajevs 87
21.03.2019, 20:45 - Izrael - Słowenia 1:1 (0:0)
Bramki: Zahavi 55 - Sporar 48
24.03.2019, 18:00 - Izrael - Austria 4:2 (2:1)
Bramki: Zahavi 34, 45 55, Dabbur 66 - Arnautović 8, 75
24.03.2019, 20:45 - Polska - Łotwa 2:0 (0:0)
Bramki: Lewandowski 76, Glik 84
24.03.2019, 20:45 - Słowenia - Macedonia Północna 1:1 (1:0)
Bramki: Zajc 34 - Bardhi 47
07.06.2019, 20:45 - Austria - Słowenia 1:0 (0:0)
Bramka: Burgstaller 74
07.06.2019, 20:45 - Macedonia Północna - Polska 0:1 (0:0)
Bramka: Piątek 47
07.06.2019, 20:45 - Łotwa - Izrael (0:1)
Bramki: Zahavi 10, 59, 80
10.06.2019, 20:45 - Macedonia Północna - Austria 1:4 (1:1)
Bramki: Hinteregger (s) 18 - Lazaro 39, Arnautović 39, 62 (k), Bejtulai (s) 86
10.06.2019, 20:45 - Łotwa - Słowenia 0:5 (0:4)
Bramki: Crnigoj 24, 27, Ilicić 29, 44, Zajc 47
10.06.2019, 20:45 - Polska - Izrael 4:0 (1:0)
Bramki: Piątek 35, Lewandowski 56, Grosicki 59, Kądzior 84
05.09.2019, 20:45 - Izrael - Macedonia Północna 1:1 (0:0)
Bramki: Zahavi 55 - Ademi 64
06.09.2019, 20:45 - Austria - Łotwa 6:0 (2:0)
Bramki: Arnautović 7', 53' (k.), Sabitzer 13', Steinbors 76' (s.), Laimer 80', Gregoritsch 85'
06.09.2019, 20:45 - Słowenia - Polska 2:0 (1:0)
Bramki: Struna 35', Sporar 65'
09.09.2019, 20:45 - Łotwa - Macedonia Północna 0:2 (0:2)
Bramki: Pandev 14', Bardhi 17'
09.09.2019, 20:45 - Polska - Austria 0:0
09.09.2019, 20:45 - Słowenia - Izrael 3:2 (1:0)
Bramki: Verbić 43', 90', Bezjak 66' - Natcho 50', Zahavi 63'
10.10.2019, 20:45 - Austria - Izrael 3:1 (1:1)
Bramki: Lazaro 41', Hinteregger 56', Sabitzer 88' - Zahavi 34'
10.10.2019, 20:45 - Macedonia Północna - Słowenia 2:1 (0:0)
Bramki: Elmas 50', 68' - Ilicić 90+5'
10.10.2019, 20:45 - Łotwa - Polska 0:3 (0:2)
Bramki: Lewandowski 9', 13', 76'

13.10.2019, 20:45 - Polska - Macedonia Północna 2:0 (0:0)
Bramki: Frankowski 74', Milik 80 '

13.10.2019, 20:45 - Słowenia - Austria 0:1 (0:1)
Bramki: Posch 21'
15.10.2019, 20:45 - Izrael - Łotwa 3:1 (3:1)
Bramki: Dabbur 16', 42', Zahavi 26' - Kamess 40'
16.11.2019, 18:00 - Słowenia - Łotwa 1:0 (0:0)
Bramki: Tarasovs (s.) 53'
16.11.2019, 20:45 - Austria - Macedonia Północna 2:1 (1:0)
Bramki: Alaba 7', Lainer 48' - Stojanovski 90+3
16.11.2019, 20:45 - Izrael - Polska 1:2 (0:1)
Bramki: Krychowiak 4', Piątek 54' - Dabbur 88'

19.11.2019, 20:45 - Macedonia Północna - Izrael 1:0 (0:0)
Bramki: Nikolov 47'
19.11.2019, 20:45 - Łotwa - Austria 1:0 (0:0)
Bramki: Oss 65'
19.11.2019, 20:45 - Polska - Słowenia  3:2 (1:1)
Bramki: Szymański 3', Matavz 14', Lewandowski 54', Illić 61', Górlaski 81'

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Polska 10 25 18:5
2. Austria 10 19 19:9
3. Macedonia 10 14 12:13
4. Słowenia 10 14 16:11
5. Izrael 10 11 16:18
6. Łotwa 10 3 3:28

Grupa A:

  • Anglia
  • Czechy
  • Bułgaria
  • Czarnogóra
  • Kosowo

TERMINARZ:

1. kolejka:
Anglia - Czechy 5:0 (2:0)
Bramki: Sterling 24 62, 68, Kean 45, Kalas 85 (s.)
Bułgaria - Czarnogóra 1:1 (0:0)
Bramki: Nedelev 82 (k.) - Mugosa 59

2. kolejka:

Czarnogóra - Anglia 1:5 (1:2)
Bramki: Vesović 17 - Keane 30, Barkley 39, 59, Kane 71, Sterling 81
Kosowo - Bułgaria 1:1 (0:1)
Bramki: Zeneli 61 - Bozhikov 39

3. kolejka:
Czechy - Bułgaria 2:1 (1:1)
Bramki: Schick 20, 50 - Isa 3
Czarnogóra - Kosowo 1:1 (0:1)
Bramka: Mugosa 69 - Rashica 25

4. kolejka:
Czechy - Czarnogóra 3:0 (1:0)
Bramki: Jankto 18, Kopitović 49 (s)
Bułgaria - Kosowo 2:3 (1:1)
Bramki: Popov 43, Dimitrov 55 - Rashica 14, Muriqi 64, Rashani 90+3

5. kolejka:
Kosowo - Czechy 2:1 (1:1)
Bramki: Muriqi 20, Vojvoda 67 - Schick 16
Anglia - Bułgaria 4:0 (1:0)
Bramki: Kane 24, 50, 73, Sterling 55

6. kolejka:
Anglia - Kosowo 5:3 (5:1)
Bramki: Sterling 8', Kane 19', Vojvoda 38' (s.), Sancho 44', 45+1' - Berisha 1', 49', Muriqi 55' (k.)
Czarnogóra - Czechy 0:3 (0:0)
Bramki: Soucek 54', Masopust 58', Darida 90+4' (k.)

7. kolejka:
Czechy - Anglia 2:1 (1:1)
Bramki: Brabec 9', Ondrasek 85' - Kane 5' (k.)
Czarnogóra - Bułgaria 0:0

8. kolejka:
Bułgaria - Anglia 0:6 (0:4)
Bramki: Rashford 7', Barkley 20', 32', Sterling 45+3, 69', Kane 85
Kosowo - Czarnogóra 2:0 (2:0)
Bramki: Rrahmani 10', Muriqi 34'

9. kolejka:
Anglia - Czarnogóra 7:0 (5:0)
Czechy - Kosowo 2:1 (0:0) 

10. kolejka:
Kosowo - Anglia (17.11.2019, 18:00)
Bułgaria - Czechy (17.11.2019, 18:00)

TABELA GRUPY A:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Anglia 7 18 33:6
2. Czechy 7 15 13:10
3. Kosowo 7 11 13:12
4. Czarnogóra 8 3 3:22
5. Bułgaria 7 3 5:17

Grupa B:

  • Portugalia
  • Ukraina
  • Serbia
  • Litwa
  • Luksemburg

TERMINARZ:

1. kolejka:
Portugalia - Ukraina 0:0
Luksemburg - Litwa 2:1 (1:1)
Bramki: Barreiro 45, Rodrigues 55 - Cernych 14

2. kolejka:
Portugalia - Serbia 1:1
Bramki: Pereira 42 - Tadić (k) 7
Luksemburg - Ukraina 1:2 (1:1)
Bramki: Turpel 34 - Tsygankov 40, Rodrigues (s) 90+3

3. kolejka:
Ukraina - Serbia 5:0 (2:0)
Bramki: Tsygankov 26, 28, Konoplyanka 46, 75, Yaremchuk 59
Litwa - Luksemburg 1:1 (0:1)
Bramka: Novikovas 74 - Rodrigues 21

4. kolejka:
Ukraina - Luksemburg 1:0 (1:0)
Bramki: Yaremczuk 6
Serbia - Litwa 4:1 (3:0)
Bramki: Mitrović 20, 34, Jović 35, Ljajić 90+2 - Novikovas 71

5. kolejka:
Litwa - Ukraina 0:3 (0:2)
Bramki: Zinchenko 7, Marlos 27, Malinovsky 62
Serbia - Portugalia 2:4 (0:1)
Bramki: Milenković 68, Mitrović 85 - Carvalho 42, Guedes 58, Ronaldo 80, Silva 86

6. kolejka:
Litwa - Portugalia 1:5 (1:1)
Bramki: Andriuskevicius 28' - Ronaldo 7', 65', 76', Setkus 62' (s.), Carvalho 90+2'
Luksemburg - Serbia 1:3 (0:1)
Bramki: Turpel 66' - Mitrović 36', 78', Radonjić 55'

7. kolejka:
Portugalia - Luksemburg 3:0 (1:0)
Bramka: B. Silva 16', C. Ronaldo 65', Guedes 89'
Ukraina - Litwa
Bramka: Malinovsky 29', 58'

8. kolejka:
Ukraina - Portugalia 2:1 (2:0)
Bramki: Yaremchuk 6', Yarmolenko 27' - Ronaldo 72 (k.)
Litwa - Serbia 1:2 (0:0)
Bramki: Kazlauskas 79' - Mitrović 49', 53'

9. kolejka:
Portugalia - Litwa 6:0 (2:0)
Serbia - Luksemburg 3:2 (2:0)

10. kolejka:
Luksemburg - Portugalia (17.11.2019, 15:00)
Serbia - Ukraina (17.11.2019, 15:00)

TABELA GRUPY B:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Ukraina 7 19 15:2
2. Portugalia 7 14 20:6
3. Serbia 7 13 15:15
4. Luksemburg 7 4 7:14
5. Litwa 8 1 5:25

Grupa C:

  • Holandia
  • Niemcy
  • Irlandia Północna
  • Estonia
  • Białoruś

Grupa C:
21.03.2019, 20:45 - Holandia - Białoruś 4:0 (2:0)
Bramki: Depay 1, 55 (k), Wijnaldum 21, Van Dijk 85
21.03.2019, 20:45 - Irlandia Północna - Estonia 2:0 (0:0)
Bramki: McGinn 56, Davis 75 (k)
24.03.2019, 20:45 - Holandia - Niemcy 2:3 (0:2)
Bramki: De Ligt 48, Depay 63 - Sane 15, Gnabry 34, Schulz 90
24.03.2019, 20:45 - Irlandia Północna - Białoruś 2:1 (1:1)
Bramki: Evans 30, Magennis 87 - Stasewicz 33
08.06.2019, 18:00 - Estonia - Irlandia Płn. 1:2 (1:0)
Bramki: Vassiljev 25 - Washington 77, Magennis 80
08.06.2019, 20:45 - Białoruś - Niemcy 0:2 (0:1)
Bramki: Sane 13, Reus 62  
11.06.2019, 20:45 - Niemcy - Estonia 8:0 (5:0)
Bramki: Reus 10, 37, Gnabry 17, 62, Goretzka 20, Guendogan 26 (k.), Werner 79, Sane 88
11.06.2019, 20:45 - Białoruś - Irlandia Północna 0:1 (0:0)
Bramka: McNair 86
06.09.2019, 20:45 - Niemcy - Holandia 2:4 (1:0)
Bramki: Gnabry 9', Kroos 73' (k.) - De Jong 59', Tah 66' (s.), Malen 79', Wijnaldum 90+1'
06.09.2019, 20:45 - Estonia - Białoruś 1:2 (0:0)
Bramki: Sorga 54' - Naumov 48', Skavysh 90+2'
09.09.2019, 20:45 - Estonia - Holandia 0:4 (0:1)
Bramki: Babel 17', 47', Depay 76', Wijnaldum 87'
09.09.2019, 20:45 - Irlandia Północna - Niemcy 0:2 (0:0)
Bramki: Halstenberg 48', Gnabry 90+3'
10.10.2019, 20:45 - Holandia - Irlandia Północna 3:1 (0:0)
Bramki: Depay 80', 90+4', de Jong 90+2' - Magennis 75'
10.10.2019, 20:45 - Białoruś - Estonia 0:0
13.10.2019, 18:00 - Białoruś - Holandia 1:2 (0:2)
Bramki: Dragun 54', Wijnaldum 32', 41'
13.10.2019, 20:45 - Estonia - Niemcy 0:3 (0:0)
Bramki: Gundogan 51', 57', Werner 71'
16.11.2019, 20:45 - Irlandia Północna - Holandia 0:0
16.11.2019, 20:45 - Niemcy - Białoruś 4:0 (1:0)
Bramki: Ginter 41', Goretzka 49', Kroos 55', 83'
19.11.2019, 20:45 - Holandia - Estonia 5:0 (2:0)
Bramki: Wijnaldum 6',66',78', Ake 18', Boadu 87'
19.11.2019, 20:45 - Niemcy - Irlandia Północna 6:1 (2:1)
Bramki: Smith 7', Gnabry 19',47',60', Goretzka 43', 73', Brandt 91'

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Niemcy 8 21 30:7
2. Holandia 8 19 24:7
3. Irlandia Północna 8 13 9:13
4. Białoruś 8 4 4:16
5. Estonia 8 1 2:26

Grupa D:
23.03.2019, 15:00 - Gruzja - Szwajcaria 0:2 (0:0)
Bramki: Zuber 56, Zakaria 80
23.03.2019, 18:00 - Gibraltar - Irlandia 0:1 (0:0)
Bramka: Hendrick 49
26.03.2019, 20:45 - Szwajcaria - Dania 3:3 (1:0)
Bramki: Freuler 19, Xhaka 66, Embolo 76 - Jorgensen 84, Gytkjaer 88, Dalsgaard 90+3
26.03.2019, 20:45 - Irlandia - Gruzja 1:0 (1:0)
Bramka: Hourihane 36
07.06.2019, 18:00 - Gruzja - Gibraltar 3:0 (1:0)
Bramki: Gvilia 30, Papunashvili 59, Arveladze 76
07.06.2019, 20:45 - Dania - Irlandia 1:1 (0:0)
Bramki: Hojbjerg 76 - Duffy 85
10.06.2019, 20:45 - Dania - Gruzja 5:1 (2:1)
Bramki: Dolberg 13, 63, Eriksen 30, Poulsen 73, Braithwaite 90+3 - Lobjanidze 25
10.06.2019, 20:45 - Irlandia - Gibraltar 2:0 (1:0)
Bramki: Chipolina 29 (s), Brady 90+3
05.09.2019, 20:45 - Irlandia - Szwajcaria 1:1 (0:0)
Bramki: McGoldrick 85 - Schar 74
05.09.2019, 20:45 - Gibraltar - Dania 0:6 (0:2)
Bramki: Skov 6, Eriksen 34 (k), 50 (k), Delaney 69, Gytkjaer 74, 78
08.09.2019, 18:00 - Szwajcaria - Gibraltar 4:0 (3:0)
Bramki: Zakaria 37, Mehmedi 43, Rodriguez 45+4, Gavranović 87
08.09.2019, 18:00 - Gruzja - Dania 0:0
12.10.2019, 15:00 - Gruzja - Irlandia 0:0
12.10.2019, 18:00 - Dania - Szwajcaria 1:0 (0:0)
Bramka: Poulsen 84
15.10.2019, 18:00 - Szwajcaria - Irlandia 2:0 (1:0)
Bramka: Seferović 16', Duffy 90+3' (s.)
15.10.2019, 20:45 - Gibraltar - Gruzja 2:3 (0:2)
Bramki: Cascialo 66', R. Chipolina 74' - Kharaishvili 10', Kankava 21', Kvilitaia 84'
15.11.2019, 20:45 - Szwajcaria - Gruzja 1:0 (0:0)
Bramka: Itten 77'
15.11.2019, 20:45 - Dania - Gibraltar 6:0 (1:0)
Bramki: Skov 12', 64', Gytkjaer 47', Braithwaite 51' Eriksen 85', 93'

18.11.2019, 20:45 - Gibraltar - Szwajcaria 1:6 (0:1)
Bramki: Styche 74' - Itten 10', 84', Vargas 50', Fassnacht 57', Benito 75', Xhaka 86'
18.11.2019, 20:45 - Irlandia - Dania 1:1 (0:0)
Bramki: Doherty 85' - Braithwaite 73'

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Dania 8 18 23:5
2. Szwajcaria 8 17 17:6
3. Irlandia 8 12 6:5
4. Gruzja 8 8 7:11
5. Gibraltar 8 0 3:29

Grupa E:

  • Chorwacja
  • Walia
  • Słowacja
  • Węgry
  • Azerbejdżan

Grupa E:
21.03.2019, 20:45 - Chorwacja - Azerbejdżan 2:1 (1:1)
Bramki: Barisić 44, Kramarić 79 - Szejdajew 19
21.03.2019, 20:45 - Słowacja - Węgry 2:0 (1:0)
Bramki: Duda 42, Rusnak 85
24.03.2019, 15:00 - Walia - Słowacja 1:0 (1:0)
Bramka: James 5
24.03.2019, 18:00 - Węgry - Chorwacja 2:1 (1:1)
Bramki: Szalai 34, Patkai 76 - Rebić 13
08.06.2019, 15:00 - Chorwacja - Walia 2:1
Bramki: Lawrence (s) 17, Perisic 48 - Brooks 78
08.06.2019, 18:00 - Azerbejdżan - Węgry 1:3
Bramki: Madatov - Orban 18, 53, Holman 71
11.06.2019, 18:00 - Azerbejdżan - Słowacja 1:5 (1:3)
Bramki: Sheydayew 29 - Lobotka 5, Kucka 27, Hamsik 30, 57, Hancko 85
11.06.2019, 20:45 - Węgry - Walia 1:0 (0:0)
Bramka: Patkai 81
06.09.2019, 20:45 - Słowacja - Chorwacja 0:4 (0:1)
Bramki: Vlasić 45', Perisić 46', Petković 72', Lovren 89'
06.09.2019, 20:45 - Walia - Azerbejdżan 2:1 (1:1)
Bramki: Pashaev 26' (s.), Bale 84' - Emreli 59'
09.09.2019, 18:00 - Azerbejdżan - Chorwacja 1:1 (0:1)
Bramki: Khalilzada 72' - Modrić 11' (k.)
09.09.2019, 20:45 - Węgry - Słowacja 1:2 (0:1)
Bramki: Szoboszlai 50' - Mak 40', Bozenik 56'
10.10.2019, 20:45 - Chorwacja - Węgry 3:0 (3:0)
Bramki: Modrić 5', Petković 24', 42'
10.10.2019, 20:45 - Słowacja - Walia 1:1 (0:1)
Bramki: Kucka 53' - Moore 25'
13.10.2019, 18:00 - Węgry - Azerbejdżan 1:0 (1:0)
Bramki: Korhut 10'
13.10.2019, 20:45 - Walia - Chorwacja 1:1 (1:1)
Bramki: Bale 45+4, Vlasic 9'
16.11.2019, 18:00 - Azerbejdżan - Walia 0:2 (0:2)
Bramki: Moore 10', Wilson 34'
16.11.2019, 20:45 - Chorwacja - Słowacja 3:1 (0:1)
Bramki: Vlasić 56', Petković 60', Perisić 74' - Bozenik 32'
19.11.2019, 20:45 - Walia - Węgry 2:0 (1:0)
Bramki: Ramsey 15', 47'
19.11.2019, 20:45 - Słowacja - Azerbejdżan 2:0 (1:0)
Bramki: Bozenik 19', Hamsik 86'

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Chorwacja 8 17 17:7
2. Walia 8 14 10:6
3. Słowacja 8 13 13:11
4. Węgry 8 12 8:11
5. Azerbejdżan 8 1 5:18

Grupa F:
23.03.2019, 18:00 - Szwecja - Rumunia 2:1 (2:0)
Bramki: Quaison 33, Claesson 40 - Keseru 58
23.03.2019, 18:00 - Malta - Wyspy Owcze 2:1 (1:0)
Bramki: Nwoko 13, Borg 77 (k) - Thomsen 90
23.03.2019, 20:45 - Hiszpania - Norwegia 2:1 (1:0)
Bramki: Rodrigo 16, Ramos 71 (k) - King 65 (k)
26.03.2019, 20:45 - Malta - Hiszpania 0:2 (0:1)
Bramki: Morata 31, 73
26.03.2019, 20:45 - Norwegia - Szwecja 3:3 (1:0)
Bramki: Johnsen 41, King 59, Kamara 90+7 - Claesson 70, Nordtveit (s) 86, Quaison 90+1
26.03.2019, 20:45 - Rumunia - Wyspy Owcze 4:1 (3:1)
Bramki: Deac 26, Keseru 29, 33, Puscas 63 - Davidsen (k) 40
07.06.2019, 20:45 - Wyspy Owcze - Hiszpania 1:4 (1:3)
Bramki: Olsen 30 - Ramos 6, Navas 19, Gestsson (s.) 34, Gaya 71
07.06.2019, 20:45 - Szwecja - Malta 3:0 (1:0)
Bramki: Quaison 2, Claesson 50, Isak 81
07.06.2019, 20:45 - Norwegia - Rumunia 2:2 (0:0)
Bramki: Elyounoussi 56, Odegaard 70 - Keseru 77, 90+2 
10.06.2019, 20:45 - Hiszpania - Szwecja 3:0 (0:0)
Bramki: Ramos 64 (k), Morata 85, Oyarzabal 87
10.06.2019, 20:45 - Wyspy Owcze - Norwegia 0:2 (0:0)
Bramki: Johnsen 49, 83
10.06.2019, 20:45 - Malta - Rumunia 0:4 (0:3)
Bramki: Puscas 7, 29, Chipciu 34, Man 90+1'
05.09.2019, 20:45 - Rumunia - Hiszpania 1:2 (0:1)
Bramki: Andone 59 - Ramos 29 (k), Alcacer 47
05.09.2019, 20:45 - Wyspy Owcze - Szwecja 0:4 (0:4)
Bramki: Isak 12, 15, Lindelof 23, Quaison 41
05.09.2019, 20:45 - Norwegia - Malta (2:0)
Bramki: Berge 34, King 45+1 (k)
08.09.2019, 15:00 - Hiszpania - Wyspy Owcze 4:0 (1:0)
Bramki: Rodrigo 13, 50, Paco Alcacer 90, 90+3
08.09.2019, 18:00 - Rumunia - Malta 1:0 (0:0)
Bramki: Puscas 47
08.09.2019, 20:45 - Szwecja - Norwegia 1:1 (0:1)
Bramki: Forsberg 60 - Johansen 45
12.10.2019, 18:00 - Wyspy Owcze - Rumunia 0:3 (0:0)
Bramki: Puscas 74', Mitrita 83', Keseru 90+4
12.10.2019, 20:45 - Norwegia - Hiszpania 1:1 (0:0)
Bramki: King90+4 - Saul 47'
12.10.2019, 20:45 - Malta - Szwecja 0:4 (0:1)
Bramki: Danielson 11', Larsson 58' (k.), 71' (k.), Agius 66' (s.)
15.10.2019, 20:45 - Szwecja - Hiszpania 1:1 (0:0)
Bramki: Berg 50' - Rodrigo 90+2'
15.10.2019, 20:45 - Rumunia - Norwegia 1:1 (0:0)
Bramki: Mitrita 62' - Sorloth 90+2'
15.10.2019, 20:45 - Wyspy Owcze - Malta 1:0 (0:0)
Bramka: Baldvinsson 71'
15.11.2019, 20:45 - Hiszpania - Malta 7:0 (2:0)
Bramki: Morata 23', Cazorla 41', Torres 62', Sarabia 63', Olmo 69', Moreno 71', Navas 85'
15.11.2019, 20:45 - Rumunia - Szwecja 0:2 (0:2)
Bramki: Berg 18' Quaison 34'
15.11.2019, 20:45 - Norwegia - Wyspy Owcze 4:0 (2:0)
Bramki: Reginiussen 4', Fossum 8', Sorloth 62',65'
18.11.2019, 20:45 - Hiszpania - Rumunia 5:0 (4:0)
Bramki: Ruiz 8', Moreno 33', 43', Rus 45+1' (s), Oyarzabal 90+2'
18.11.2019, 20:45 - Szwecja - Wyspy Owcze 3:0 (1:0)
Bramki: Andersson 29', Svanberg 72', Guidetti 80'
18.11.2019, 20:45 - Malta - Norwegia 1:2 (1:1)
Bramki: Fenech 40' - King 7', Sorloth 62'

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Hiszpania 10 26 30:5
2. Szwecja 10 21 23:9
3. Norwegia 10 17 19:11
4. Rumunia 10 14 17:14
5. Wyspy Owcze 10 3 4:30
6. Malta 10 3 3:27

El. Euro 2020: TERMINARZ I TABELA GRUPY H

Grupa H:

  • Francja
  • Islandia
  • Turcja
  • Albania
  • Mołdawia
  • Andora

TERMINARZ:

1. kolejka:
Albania - Turcja 0:2 (0:1)
Bramki: Yilmaz 21, Calhanouglu 55
Andora - Islandia 0:2 (0:1)
Bramki: Bjarnarsson 22, Kjartansson 80
Mołdawia - Francja 1:4 (0:3)
Bramki: Ambors 89 - Griezmann 24, Varane 27, Giroud 36, Mbappe 87

2. kolejka:
Turcja - Mołdawia 4:0 (2:0)
Bramki: Kaldirim 24, Tosun 26, 53, Ayhan 70
25.03.2019, 20:45 - Andora - Albania 0:3 (0:1)
Bramki: Sadiku 21, Balaj 88, Abrashi 90+6'
25.03.2019, 20:45 - Francja - Islandia 4:0 (1:0)
Bramki: Umtiti 12, Giroud 68, Mbappe 78, Griezmann 84'

3. kolejka:
Islandia - Albania 1:0 (1:0)
Bramka: Gudmundsson 22
Mołdawia - Andora 1:0 (1:0)
Bramka: Armas 6
Turcja - Francja 2:0 (2:0)
Bramki: Ayhan 30, Under 40

4. kolejka:
Albania - Mołdawia 2:0 (0:0)
Bramka: Cikalleshi 66, Ramadani 90+3
Andora - Francja 0:4 (0:3)
Bramki: Mbappe 11, Ben Yedder 30, Thauvin 45, Zouma 60
Islandia - Turcja (2:1)
Bramki: Sigurdsson 21, 31 - Tokoz 40

5. kolejka:
Islandia - Mołdawia 3:0 (1:0)
Bramki: Sigthorsson 31, Bjarnason 55, Bodvarsson 77
Francja - Albania 4:1 (2:0)
Bramki: Coman 8, 68, Giroud 27, Ikope 85 - Cikalleshi (k) 90'
Turcja - Andora 1:0 (0:0)
Bramka: Tufan 89

6. kolejka:
Albania - Islandia 4:2 (1:0)
Bramki: Dermaku 32', Hysaj 52', Roshi 78', Cikalleshi 83' - Sigurdsson 47', Sigthorsson 58'
Francja - Andora 3:0 (1:0)
Bramki: Coman 18', Lenglet 52', Ben Yedder 90+1'
Mołdawia - Turcja 0:4 (0:1)
Bramki: Tosun 37', 39', Turuc 58', Yazici 88'

7. kolejka:
Andora - Mołdawia 1:0 (0:0)
Bramka: Vales 63'
Islandia - Francja 0:1 (0:0)
Bramka: Giroud 66' (k.)
Turcja - Albania 1:0 (0:0)
Bramka: Tosun 90'

8. kolejka:
Francja - Turcja 1:1 (0:0)
Bramki: Giroud 76' - Ayhan 82'
Islandia - Andora 2:0 (1:0)
Bramki: Sigurdsson 38', Sigthorsson 65'
Mołdawia - Albania 0:4 (0:3)
Bramki: Cikalleshi 22', Bare 34', Trashi 40', Manaj 90'

9. kolejka:
Turcja - Islandia 0:0
Albania - Andora 2:2 (1:1)
Francja - Mołdawia 2:1 (1:1)
10. kolejka:
Albania - Francja (17.11.2019, 20:45)
Andora - Turcja (17.11.2019, 20:45)
Mołdawia - Islandia (18.11.2019, 20:45)

TABELA GRUPY H:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Francja 9 22 23:6
2. Turcja 9 20 16:3
3. Islandia 9 16 12:10
4. Albania 9 13 16:12
5. Andora 9 4 3:18
6. Mołdawia 9 3 3:24

Grupa I:

  • Belgia
  • Rosja
  • Szkocja
  • Cypr
  • Kazachstan
  • San Marino

Grupa I:
21.03.2019, 16:00 - Kazachstan - Szkocja 3:0 (2:0)
Bramki: Pertsukh 6, Worogowskij 10, Zainutdinow 51
21.03.2019, 20:45 - Belgia - Rosja 3:1 (2:1)
Bramki: Tielemans 15, E. Hazard 45 (k), 88 - Czeryszew 16
21.03.2019, 20:45 - Cypr - San Marino 5:0 (4:0)
Bramki: Sotiriou 19 (k), 23 (k), Kousoulos 26, Efrem 31, Laifis 56
24.03.2019, 15:00 - Kazachstan - Rosja 0:4 (0:2)
Bramki: Czeryszew 19, 45, Dziuba 52, Bejsebiekow 62 (s)
24.03.2019, 18:00 - San Marino - Szkocja 0:2 (0:1)
Bramka: McLean 4, Russell 74
24.03.2019, 20:45 - Cypr - Belgia 0:2 (0:2)
Bramki: Hazard 10, Batshuayi 18
08.06.2019, 18:00 - Rosja - San Marino 9:0 (4:0)
Bramki: Cevoli 25 (s), 41 (s), Dzyuba 31, 73, 76, 88, Kudryashov 36, Smolov 77, 83
08.06.2019, 20:45 - Belgia - Kazachstan 3:0 (2:0)
Bramki: Mertens 11, Castagne 14, Lukaku 50
08.06.2019, 20:45 - Szkocja - Cypr 2:1 (0:0)
Bramki: Robertson 61, Burke 89 - Kousoulos 87'
11.06.2019, 16:00 - Kazachstan - San Marino 4:0 (1:0)
Bramki: Kuat 45+1, Fedin 62, Sujumbajew 65, Islamkhan 79
11.06.2019, 20:45 - Belgia - Szkocja 3:0 (1:0)
Bramki: Lukaku 45, 57, De Bruyne 90+2
11.06.2019, 20:45 - Rosja - Cypr (1:0)
Bramki: Ionov 38
06.09.2019, 20:45 - Cypr - Kazachstan 1:1 (1:1)
Bramki: Sotiriou 39' - Shchetkin 2'
06.09.2019, 20:45 - San Marino - Belgia 0:4 (0:1)
Bramki: Batshuayi 43' (k.), 90+2', Mertens 57', Chadli 63'
06.09.2019, 20:45 - Szkocja - Rosja 1:2 (1:1)
Bramki: McGinn 11' - Dzyuba 40', O'Donnell 59' (s.)
09.09.2019, 20:45 - Rosja - Kazachstan 1:0 (0:0)
Bramka: Fernandes 89'
09.09.2019, 20:45 - San Marino - Cypr 0:4 (0:2)
Bramki: Kousoulos 2', 73', Papoulis 39', Artymatas 75'
09.09.2019, 20:45 - Szkocja - Belgia 0:4 (0:3)
Bramki: Lukaku 9', Vermaelen 24', Alderweireld 32', De Bruyne 82'
10.10.2019, 16:00 - Kazachstan - Cypr 1:2 (1:0)
Bramki: Yerlanov 34' - Sotiriou 73', Ioannou 84'
10.10.2019, 20:45 - Belgia - San Marino 9:0 (6:0)
Bramki: Lukaku 28', 41', Chadli 31', Brolli 35' (s.), Alderweireld 43', Tielemans 45+1', Benteke 79', Verschaeren (k.) 84', Castagne 90'
10.10.2019, 20:45 - Rosja - Szkocja 4:0 (0:0)
Bramki: Dzyuba 57', 70', Ozdoev 60', Golovin 84'
13.10.2019, 15:00 - Kazachstan - Belgia 0:2 (0:1)
Bramki: Batshuayi 21', Meunier 53'
13.10.2019, 18:00 - Cypr - Rosja 0:5 (0:2)
Bramki: Cheryshev 9', 90+4 , Ozdoev 23', Dzyuba 79', Golovin 89',
13.10.2019, 18:00 - Szkocja - San Marino 6:0 (3:0)
Bramki: McGinn 12', 27', 45+1, Shankland 65', Findlay 67', Armstrong 89'
16.11.2019, 15:00 - Cypr - Szkocja 1:2 (0:1)
Bramki: Efrem 47' - Christie 12', McGinn 53'
16.11.2019, 18:00 - Rosja - Belgia 1:4 (0:3)
Bramki: Dżikija 79' - T. Hazard 19', E. Hazard 33', 40', Lukaku 72'
16.11.2019, 18:00 - San Marino - Kazachstan 1:3 (0:3)
Bramki: Bernardi 74' - Zaynutdinov 6', Suyumbayev 22', Shchetkin 26'
19.11.2019, 20:45 - Belgia - Cypr 6:1 (4:1)
Bramki: Ioannou 14', Benteke 16', 67', De Bruyne 35', 44', Carrasco 44', Christoforou 51' OG
19.11.2019, 20:45 - San Marino - Rosja
19.11.2019, 20:45 - Szkocja - Kazachstan

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Gole
1. Belgia 10 30 40:3
2. Rosja 10 24 33:8
3. Szkocja 10 15 16:19
4. Cypr 10 10 15:20
5. Kazachstan 10 10 13:17
6. San Marino 10 0 1:51

Grupa J:
23.03.2019, 20:45 - Bośnia i Hercegowina - Armenia 2:1 (1:0)
Bramki: Krunić 33, Milosević 80 - Mkhitarjan 90 (k)
23.03.2019, 20:45 - Włochy - Finlandia 2:0 (1:0)
Bramki: Barella 7, Kean 74
23.03.2019, 20:45 - Liechtenstein - Grecja 0:2 (0:1)
Bramki: Fortounis 45, Donis 80
26.03.2019, 18:00 - Armenia - Finlandia 0:2 (0:1)
Bramki: Jensen 14, Soiri 78
26.03.2019, 20:45 - Bośnia i Hercegowina - Grecja 2:2 (2:0)
Bramki: Visca 10, Pjanic 15 - Fortounis (k) 64, Kolovos 85
26.03.2019, 20:45 - Włochy - Liechtenstein 6:0 (4:0)
Bramki: Sensi 17, Verratti 32, Quagliarella (k) 35, (k) 45+3, Kean 69, Pavoletti 76
08.06.2019, 18:00 - Armenia - Liechtenstein 3:0 (2:0)
Bramki: Ghazaryan 2, Karapetian 18, Barseghyan 90+1 
08.06.2019, 18:00 - Finlandia - Bośnia i Hercegowina 2:0 (0:0)
Bramki: Pukki 56, 68
08.06.2019, 20:45 - Grecja - Włochy 0:3 (0:3)
Bramki: Barella 23, Insigne 30, Bonucci 33
11.06.2019, 20:45 - Grecja - Armenia 2:3 (0:2)
Bramki: Zeca 54, Fortounis 87, Karapetian 8, Ghazarian 32, Barseghian 74
11.06.2019, 20:45 - Włochy - Bośnia i Hercegowina 2:1 (0:1)
Bramki: Insigne 49, Verratti 86 - Dzeko 32
11.06.2019, 20:45 - Liechtenstein - Finlandia 0:2 (0:1)
Bramki: Pukki 37, Kallman 57
05.09.2019, 18:00 - Armenia - Włochy 1:3 (1:1)
Bramki: Karapetian 11 - Belotti 28, 80, Pellegrini 77
05.09.2019, 20:45 - Bośnia i Hercegowina - Liechtenstein 5:0 (1:0)
Bramki: Gojak 11, 89, Duljević 80, Dzeko 85, Visca 88
05.09.2019, 20:45 - Finlandia - Grecja 1:0 (0:0)
Bramki: Pukki (k) 52
08.09.2019, 18:00 - Armenia - Bośnia i Hercegowina 4:2 (1:1)
Bramki: Mchitarjan 3, 66, Hambardzumyan 77, Loncar 90+5 (s) - Dzeko 13, Gojak 70
08.09.2019, 20:45 - Finlandia - Włochy 1:2 (0:0)
Bramki: Pukki 72 (k) - Immobile 59, Jorginho 79 (k)
08.09.2019, 20:45 - Grecja - Liechtenstein 1:1 (1:0)
Bramki: Maosuras 33 - Salanović 85
12.10.2019, 18:00 - Bośnia i Hercegowina - Finlandia 4:1 (2:0)
Bramki: Hajrović 29', Pjanić 37' (k.), 58', Hodzić 73' - Pohjanpalo 79'
12.10.2019, 20:45 - Włochy - Grecja 2:0 (0:0)
Bramki: Jorginho 63' (k.), Bernardeschi 78'
12.10.2019, 20:45 - Liechtenstein - Armenia 1:1 (0:1)
Bramki: Frick 72' -  Barseghyan 19'
15.10.2019, 20:45 - Finlandia - Armenia 3:0 (1:0)
Bramki: Jensen 31', Pukki 61', 88'
15.10.2019, 20:45 - Grecja - Bośnia i Hercegowina 2:1 (1:1)
Bramki: Pavlidis 30', Kovacević 88' (s.) - Gojak 35'
15.10.2019, 20:45 - Liechtenstein - Włochy 0:5 (0:1)
Bramki: Bernardeschi 2', Belotti 70', 90+2', Romagnoli 77', El Shaarawy 82'
15.11.2019, 18:00 - Armenia - Grecja 0:1 (0:1)
Bramka: Limnios 34'
15.11.2019, 18:00 - Finlandia - Liechtenstein 3:0 (1:0)
Bramki: Tuominen 21', Pukki 64', 75'
15.11.2019, 20:45 - Bośnia i Hercegowina - Włochy 0:3 (0:2)
Bramki: Acerbi 21' Insigne 37' Belotti 52'
18.11.2019, 20:45 - Grecja - Finlandia 1:2 (0:1)
Bramki: Mantalos 47', Galanopoulos 70' - Pukki 27'
18.11.2019, 20:45 - Włochy - Armenia 9:1 (4:0)
Bramki: Immobile 8', 33', Zaniolo 9', 64', Barella 29', Romagnoli 72', Jorginho 75' (k), Orsolini 78', Chiesa 81' - Babayan 79'
18.11.2019, 20:45 - Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina 0:3 (0:0)
Bramki: Civić 57', Hodzić 64', 72'

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Włochy 10 30 37:4
2. Finlandia 10 18 16:10
3. Grecja 10 14 12:14
4. Bośnia i Hercegowina 10 13 20:17
5. Armenia 10 10 14:25
6. Liechtenstein 10 2 2:31
Najnowsze