Wojciech Szczęsny

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express Wojciech Szczęsny

Wszystko staje się jasne?

To wtedy Szczęsny zakończy karierę w reprezentacji Polski? Krychowiak wszystko zdradził, podał datę!

2023-09-27 17:51

Wojciech Szczęsny już niebawem zakończy karierę w reprezentacji Polski? Na mediach społecznościowych pojawił się dość ciekawy wpis, którego autorem jest Grzegorz Krychowiak. Ze słów gracza Abha Club można bez problemu wywnioskować, kiedy Szczęsny podejmie tą ważną decyzję. Te słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Wojciech Szczęsny jest coraz bliżej zakończenia swojej kariery w reprezentacji Polski? Przy okazji pożegnania Szczęsnego przez Grzegorza Krychowiaka, pomocnik Abha Club napisał, kiedy bramkarz Juventusu może pożegnać się z Biało-Czerwonymi barwami, a padła nawet konkretna data.

Wojciech Szczęsny odejdzie z reprezentacji Polski? Krychowiak podał datę

Grzegorz Krychowiak ogłosił 26 września 2023 roku, że kończy z kadrą narodową. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele pięknych słów w kierunku gracza Abha Club, a na swoją publikację zdecydował się także bliski przyjaciel gracza - Wojciech Szczęsny. 

- 19 lat miałem zaszczyt wspoónej gry z orzełkiem na piersi ze swoim przyjacielem! Razem cieszyliśmy się z pięknych chwil i razem przeżywaliśmy nasze najgorsze porażki. Zaczynaliśmy w 2004 roku w Ciechanowie, potem autokarem jeździliśmy po całej Europie wspólnie marząc by kiedyś zagrać w pierwszej reprezentacji. Grzesiu to marzenie spełnił 100 razy. Za każdym razem dając z siebie 100%. I za to należy mu się ogromny szacunek! - napisał Szczęsny.

Na treść publikacji odpisał Krychowiak, który wyjawił między słowami, że Szczęsny zamierza skończyć karierę w kadrze w czerwcu.

- Dziękuje przyjacielu za te słowa, doceniam to bardzo, aż się łezka w oku zakręciła, to była przyjemność dzielenia z Tobą szatni jestem rozczarowany zdjęciami, które wstawiłeś, jak zakończysz karierę w czerwcu, to wtedy zobaczysz, jakie ja mam archiwum z twoimi zdjęciami (zwłaszcza jak spisz w autobusie) - napisał Krychowiak pisząc, że koniec Szczęsnego w kadrze przypadnie w czerwcu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze