Jan Tomaszewski, Cezary Kulesza

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/Artur Hojny/SE Jan Tomaszewski, Cezary Kulesza

Mocne zdanie!

Tomaszewski ostro o urlopach Santosa. Uderzył bezpośrednio w PZPN, ma jeden konkretny zarzut

2023-08-11 18:00

Jan Tomaszewski postanowił powiedzieć o urlopach Fernando Santosa. Mimo że Portugalczyk dość często opuszca Polskę i udaje się na odpoczynek, to sam bramkarz daleki jest od winienia w tym kontekście samego trenera. Jak podkreśla Tomaszewski, duża w tym wina PZPN, który układając umowę nie zaznaczył, że trener nie ma prawa do takiego zachowania.

Jan Tomaszewski postanowił odnieść się do wyjątkowo kontrowersyjnego tematu, jakim są częste urlopy Fernando Santosa. Mimo że Portugalczyk często przebywa poza Polską, to Jan Tomaszewski nie wini za ten stan rzeczy samego Portugalczyka. Jak zaznacza były bramkarz reprezentacji Polski, dużą rolę w tym wszystkim odgrywa PZPN, który podpisał złą umowę z trenerem i to jego należy winić za częsty brak Santosa w Polsce. Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Jan Tomaszewski szczerze o urlopach Santosa. Wini Polski Związek Piłki Nożnej

Jan Tomaszewski odpowiadając na pytanie o urlopy Santosa zauważył, że Portugalczyk nie robi nic więcej niż to, na co pozwalałby mu PZPN.

- Panie redaktorze ja mam do pana jedno pytanie. Pan jest pracodawcą jako Polski Związek Piłki Nożnej. No i jak Pan ustawił plan pracy selekcjonera? Przecież to od pana zależy. On musi mieć sobotę, niedzielę, żeby dwa mecze oglądnąć jeśli można w sobotę, jeden w niedzielę. Ale to po prostu to jest przymus. I jeśli Pan podpisał kontrakt, że nie ma takiego przymusu, to jakie można mieć pretensje względem Santosa? To można mieć pretensje do Pana, ze podpisał Pan umowę, w której nie ma takiego zapisu. A taki jest niestety obowiązek selekcjonera. 

Tomaszewski o meczu z Albanią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze