Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

Padły mocne słowa!

Trener Albanii skrytykował słowa Santosa. Nie mógł się z tym zgodzić, mocny komentarz

2023-03-28 7:47

Trener Albanii postanowił w mocnych słowach skomentować słowa Fernando Santosa, których Portugalczyk udzielił na konferencji prasowej. Zdaniem Sylvinho, słowa szkoleniowca Polaków mówiące o tym, że Biało-Czerwoni "uczciwie wygrali" są conajmniej niesprawiedliwe, a sama Albania miała swoje sytuacje w trakcie meczu. Padły mocne słowa.

Polacy wygrali z Albanią 1:0 w poniedziałkowym meczu eliminacji mistrzostw Europy. Mimo że gra "Biało-Czerwonych" nie była najlepsza, to portugalski szkoleniowiec uważa, że Polacy w zupełności zasłużyli na trzy punkty. Z tą opinią nie zgadza się trener Albańczyków, Sylvinho, który w mocnych słowach odniósł się do opinii Santosa.

Trener Albanii nie zgadza się z Santosem. Mocny komentarz w sprawie słów Portugalczyka

Tuż po wygraniu z Albańczykami, Fernando Santos stawił się na konferencji prasowej mówiąc o tym, że jego zdaniem Polacy w zupełności zasłużyli na zwycięstwo.

- To zwycięstwo było ważne i na pewno sprawiedliwe. (...) Wiemy, że w przyszłości nasza gra może wyglądać lepiej. Wiem, że możemy grać ładniej - powiedział Santos.

Ta opinia nie przypadła do gustu Sylvinho, który nie gryząc się w język, powiedział o swoich, zupełnie innych odczuciach.

- Polska nas nie zaskoczyła. Ma oczywiście zespół na wysokim poziomie, ale i my mieliśmy kilka szans, żeby wyrównać. W związku z tym nie zgadzam się z trenerem Santosem. Uważam, że w tej sytuacji bardziej sprawiedliwy byłby remis - stwierdził trener reprezentacji Albanii.

Sonda
Czy Polska awansuje na Euro 2024?
Najnowsze