Jakub Kiwior

i

Autor: Cyfrasport Jakub Kiwior

Ocenił grę Polaka!

Trener Arsenalu podsumował debiut Kiwiora. Nie był zadowolony! Mówi o dużym błędzie

2023-03-10 15:15

Jakub Kiwior zadebiutował wczoraj w barwach Arsenalu i nie można powiedzieć, aby był to debiut wymarzony. Drużyna Polaka tylko zremisowała ze Sportingiem CP, a reprezentant Polski był zamieszany w utratę jednej z bramek. Mikel Arteta, szkoleniowiec "Kanonierów", wytknął błąd byłemu obrońcy Spezii. Nie można powiedzieć, aby był w pełni zadowolony z gry kadrowicza "Biało-Czerwonych".

Mikel Arteta podsumował grę Jakuba Kiwiora w jego debiucie w Arsenalu. Polak dostał 71 minut w starciu ze Sportingiem CP i niestety, w swoim pierwszym spotkaniu z "armatką" na piersi nie zaprezentował się najlepiej i był zamieszany w utratę bramki. Hiszpański szkoleniowiec nie ukrywa, że Polak popełnił dość duży błąd. 

Trener Arsenalu o grze Kiwiora. Wytknął mu błąd

Nie da się ukryć, że debiut Jakuba Kiwiora w Arsenalu był średnio udany. Polak zamieszany był w utratę bramki "Kanonierów" na 1:1, kiedy to po dośrodkowaniu bramkę dla portugalskiego klubu zdobnył Inacio przy obojętności obrońcy reprezentacji Polski. Mikel Arteta nie jest zadowolony z tej sytuacji i wytknął ten błąd Kiwiorowi.

- - Nie wiem, co to było. To się stało w ułamku sekundy, ale na pewno na takiej przestrzeni nie może zostawić wolnego zawodnika do główki i stracić gola - powiedział Arteta. 

Mimo to, szkoleniowiec nie zamierza skreślać Kiwiora i powiedział, że Polak nie wypadł wcale tak źle, jak na grę z zupełnie nową drużyną.

- Zawodnicy muszą zasłużyć na grę w pierwszych minutach, a bycie uczciwym w piłce nożnej jest bardzo trudne. Myślę, że był to dobry mecz, jak na pierwszy raz u boku nowego partnera  - stwierdził Arteta.

Sonda
Czy Jakub Kiwior poradzi sobie w Arsenalu?
Najnowsze