Karol Linetty

i

Autor: Cyfrasport Karol Linetty

Reprezentant Polski w Serie A

Trener jednoznacznie o reprezentancie Polski. Czesław Michniewicz musiał to zauważyć, padły wymowne słowa

2022-08-21 19:44

Karol Linetty w 2016 roku rozstał się z polską ligą i wyjechał do Włoch, wówczas przeszedł z Lecha Poznań do Sampdorii, gdzie rozegrał przez cztery sezony 124 mecze. Od września 2020 roku reprezentant Polski trafił do Torino, tam w ostatnich rozgrywkach nie grał zbyt często, teraz sytuacja 27-latka może ulec zmianie. Trener włoskiego klubu - Ivan Jurić bardzo komplementuje grę Polaka.

Sytuacja Karola Linettego w ostatnim sezonie nie była ciekawe, trener nie widział Polaka w pierwszym składzie, tym samym 27-latek rozegrał zaledwie 16 meczów, a w okresie od grudnia 2021 roku do maja 2022 roku pojawił się na murawie tylko cztery razy. Sytuacja reprezentanta Polski mogła się odbić na jego grze w kadrze, a co za tym idzie wszyscy się zastanawiali, czy Czesław Michniewicz postawi na pomocnika i powoła go na mistrzostwa świata w Katarze, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia tego roku. Jeśli Linetty dalej będzie występował w Torino, jak od początku sezonu to jest na to duża szansa.

Na niemieckich boiskach „derby Kamińskich”. Dwóch po przeciwnych stronach, ale tylko jeden na murawie

Sonda
Czy Karol Linetty otrzyma powołanie na mistrzostwa świata w Katarze?

Wiele komplementów w stronę Karola Linettego! Reprezentant Polski wykorzystuje swoją szanse

Wszyscy kibice myśleli, że to koniec przygody Karola Linettego w Torino i reprezentant Polski będzie poważnie myślał nad zmianą klubu. Sytuacja w jakiej znajduje się teraz 27-latek może do tego nie doprowadzić, w pierwszych dwóch kolejkach Polak wychodził w podstawowym składzie, a po spotkaniu z Lazio padło wiele komplementów z ust trenera Torino w jego stronę. - Dzisiaj wystąpił, ponieważ na to zasłużył. Z Monzą również zagrał niesamowity mecz. Uwielbiam go, jest wspaniały. W mojej głowie odejście Linettego nigdy nie było opcją - powiedział Jurić.

Robert Lewandowski porównany do Leo Messiego! Hiszpańskie media wierzą, że Polak tego dokona

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Niebawem znowu zobaczymy reprezentację Polski w akcji. W ramach rozgrywek Ligi Narodów, "Biało-Czerwoni" rozegrają jeszcze dwa spotkania, z Holandią (22.09) oraz Walią (25.09). W poprzednich spotkaniach z "Oranje" padł remis 2:2, a z Walią udało się wygrać 2:1.

Wspaniała chwila w życiu Włodzimierza Szaranowicza! Legendarny dziennikarz TVP ma powód do dumy, może świętować z kolegami

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!
Najnowsze