Wojciech Szczęsny pod ostrzałem fanów

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny pod ostrzałem fanów

Trener Juventusu ocenił grę Szczęsnego. Szczere słowa, nie miał wątpliwości

2021-09-15 16:39

Wojciech Szczęsny zaliczył dość udany występ w trakcie spotkania Ligi Mistrzów przeciwko Malmoe. Polak był pewnym punktem "Starej Damy", a klub Juventusu zwyciężył 3:0. Grę reprezentanta Polski postanowił skomentować trener klubu, Massimiliano Allegri, który udzielił bardzo szczerej wypowiedzi na temat postawy "Szczeny".

Wojciech Szczęsny w końcu zaliczył udany mecz. Polak był mocnym punktem obrony Juventusu Turyn w zwycięskim meczu z Malmoe, a sam gracz zgarnął bardzo pozytywne opinie. Na temat gry swojego podopiecznego postanowił powiedzieć trener "Starej Damy", Massimiliano Allegri. Włoch nie miał żadnych wątpliwości i bardzo pozytywnie ocenił starania byłego golkipera Romy.

To już pewne! Podziękowano Szpakowskiemu. Kibice otrzymają bolesny cios

Wojciech Szczęsny chwalony po meczu z Malmoe. Trener Polaka nie miał wątpliwości

Mimo że Wojciech Szczęsny jest krytykowany za ostatnie występy w klubie i w reprezentacji Polski, to przeciwko Malmoe prezentował się bardzo dobrze, a mistrzowie Szwecji nie byli w stanie go zaskoczyć. Dobra postawa gracza nie umknęła uwadze Allegriemu, który pochwalił piłkarza. Sam szkoleniowiec klubu zaznaczył, że były golkiper Romy w końcu wszedł na swój "prawdziwy poziom".

- Pod koniec pierwszej połowy apelowałem, aby zachować czyste konto, bo to usuwa niepokój. Szczęsny rozegrał dobry mecz, to był jego prawdziwy poziom (...) Zawsze jest oczekiwanie przed grą w Lidze Mistrzów, zwłaszcza po trzech meczach, w których brakowało wyników. Zespół rozegrał dobry mecz na poziomie technicznym, chociaż czasami mogliśmy radzić sobie lepiej- mówi trener "Starej Damy". Linkiewicz zmieszana z błotem. Fanka była bezlitosna, "Wyglądasz jak czyjś stary"

Filip Mladenović o problemach Legii w lidze i przygodzie w Lidze Europy

Allegri pracuje nad poprawą stylu drużyny

Mimo że Juventus odniósł przekonywające zwycięstwo nad mistrzami Szwecji, to Allegri zapewnił, że chce popracować nad stylem drużyny, która jak na razie zawodzi w rozgrywkach Serie A. Miejmy nadzieję, że swoją postawę w lidze poprawi także sam Szczęsny, który do tej pory zawodził.

- To nie zmienia pracy, którą rozpoczęliśmy 14 lipca. Wciąż musimy wiele poprawić. To wyniki decydują o ocenie naszych działań - zakończył.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze