To już pewne! Podziękowano Szpakowskiemu. Kibice otrzymają bolesny cios

2021-09-15 14:27
Dariusz Szpakowski kończy swoją przygodę z grą
Autor: SE Dariusz Szpakowski kończy swoją przygodę z grą

Ostatnie miesiące były niezwykle ciężkie dla Dariusza Szpakowskiego. Legendarny komentator spotkał się z ogromnym hejtem podczas Euro 2020 oraz finalnie został odsunięty od meczu finałowego, który pierwotnie miał komentować. To jednak nie koniec, ponieważ Dariusz Szpakowski pożegnał się również z inną rolą, którą pełnił przez lata. Firma Electronic Arts potwierdziła plotki, które pojawiały się już od dłuższego czasu.

Dariusz Szpakowski od wielu długich lat jest nie tylko ikoną Telewizji Polskiej, ale również polskiego komentarza sportowego. Legendarny dziennikarz miał okazję relacjonować najważniejsze wydarzenia sportowe w kraju jeszcze w czasach, których ogromna grupa kibiców nie ma prawa pamiętać. Ostatnie mistrzostwa Europy nie były jednak udane dla Szpakowskiego, przez co komentator spotkał się z ogromną falą hejtu, a jego zachowanie podczas jednego z meczów reprezentacji Polski wręcz zszokowało fanów. Finalnie Dariusz Szpakowski musiał pogodzić się z faktem, że nie skomentuje finałowego meczu Euro 2020 pomimo tego, że pierwotnie to on miał zakończyć tę imprezę swoim komentarzem. Okazuje się jednak, że to nie koniec problemów legendy polskiego dziennikarstwa. Firma Electronic Arts, odpowiedzialna za grę FIFA potwierdziła to, czego wielu się domyślało. 

Lil Masti powiedziała o tym, jak uprawia seks! Nie wstydziła się niczego, publiczne wyznanie

Plotki, które pojawiły się już kilka miesięcy temu wskazywały, że po wielu latach obecności w grze FIFA, wydawanej przez kanadyjską firmę EA Sports, Dariusz Szpakowski zostanie zastąpiony przez innego komentatora. Wielu graczy już wtedy nie mogło pogodzić się z tą decyzją, ponieważ wiele kwestii Dariusza Szpakowskiego obrosło w status legendarnych dla wszystkich graczy, którzy mieli styczność z tytułem. Niestety dla kibiców Dariusza Szpakowskiego, jak i samego dziennikarza, te doniesienia stały się prawdą. 

Tak wyglądają finanse Legii. Dariusz Mioduski wyjawił prawdę, zaskakujące informacje

Sprawdźcie, jakim wykształceniem może pochwalić się Dariusz Szpakowski, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Dariusz Szpakowski zastąpiony! To koniec legendarnego komentatora w grze FIFA. Oficjalnie podziękowano komentatorowi

Kanadyjska firma odpowiedzialna za stworzenie gry FIFA potwierdziła krążące po sieci doniesienia i przedstawiła jednocześnie komentatora, który zajmie miejsce Dariusza Szpakowskiego. - Z przyjemnością informujemy, że w grze FIFA 22 zadebiutuje nowy główny polski komentator – @TSmokowski. Stworzy on duet razem z dobrze wam znanym Jackiem Laskowskim. Zobacz próbkę jego umiejętności w poniższym wideo - poinformowała firma EA Sports na swoim twitterowym profilu. 

Adam Małysz pokazał to zdjęcie i nadszedł brutalny atak. Mistrz znokautował hejtera

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze