Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Ujawnili plany Czesława Michniewicza! Tego selekcjoner reprezentacji Polski już nie ukryje, wszystko jasne

2022-02-09 11:04

Po objęciu reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz ma pełne ręce roboty. Następca Paulo Sousy najpierw udzielił masy wywiadów, by później udać się w tournee po Europie i spotkać się z kolejnymi kadrowiczami. Do końca jego wyprawy jak się okazuje, jeszcze daleka droga, bowiem w mediach społecznościowych pojawiły się dokładne plany Czesława Michniewicza na najbliższe dni.

Od razu po tym, jak Czesław Michniewicz został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, podczas specjalnej konferencji prasowej, następca Paulo Sousy wziął się ostro do roboty i bez dwóch zdań nie może narzekać na brak obowiązków. Po masie wywiadów z kolejnymi dziennikarzami przyszedł czas na spotkania z piłkarzami reprezentacji Polski. Jako pierwszy z Czesławem Michniewiczem spotkał się oczywiście Robert Lewandowski, kapitan Biało-czerwonych, a później trener ruszył w tournee po Europie i jak się okazuje - to jeszcze nie koniec jego spotkań.

Anna Lewandowska przerwała milczenie! Chodzi o rozwód z Robertem, wymowny komentarz

Najbliższe plany Czesława Michniewicz wyszły na jaw. Selekcjoner reprezentacji Polski spotyka się z kolejnymi piłkarzami

Po przystanku w Niemczech i we Włoszech, Czesław Michniewicz wybrał się do Wielkiej Brytanii, gdzie czeka go masa spotkań z reprezentantami Polski. Jak wynika z informacji Sebastiana Staszewskiego, selekcjoner reprezentacji Polski do kraju wróci dopiero w najbliższy piątek. Wcześniej spotka się z Krystianem Bielikiem, Mateuszem Klichem, Mattym Cashem, Janem Bednarkiem oraz Jakubem Moderem, przy okazji pojawiając się również na meczu 24. kolejki Premier League Aston Villa - Leeds, w którym z pewnością zagrają Cash i Klich.

Jan Tomaszewski wyjaśnia Czesława Michniewicza! Specjalne łączenie z legendą reprezentacji Polski

Tournee Michniewicz po Europie. Selekcjoner reprezentacji Polski odwiedził Biało-czerwonych

Po tym, jak Czesław Michniewicz spotkał się w pierwszej kolejności z Robertem Lewandowskim z którym rozmawiał aż trzy godziny o swoim planie na polską kadrę, następca Paulo Sousy wyruszył do Włoch. Tam spotkał się z Piotrem Zielińskim, następnie z Bartłomiejem Drągowskim i Krzysztofem Piątkiem, a zwieńczeniem wyprawy na Półwysep Apeniński były odwiedziny Wojciecha Szczęsnego. 

Arkadiusz Milik zabrał głos w sprawie swojej przyszłości! Postawił sprawę jasno, padła ważna deklaracja

Sonda
Czy Czesław Michniewicz będzie dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze