W Chełmie wymalowali wielkiego Lewandowskiego w niemieckiej koszulce z polską flagą. Dzieci WIWATOWAŁY!

2020-09-16 11:44 JWa
Robert Lewandowski cieszy się z wygranej w Lidze Mistrzów
Autor: East News Robert Lewandowski cieszy się z wygranej w Lidze Mistrzów

Robert Lewandowski to jedna z największych gwiazd w historii polskiego sportu. Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium sprawił, że wróciło na nowo zainteresowanie piłką nożną wśród naszych młodych rodaków. W Chełmie postanowiono uhonorować zasługi "Lewego" w wyjątkowy sposób. Powstał wielki mural piłkarskiego wzoru młodzieży.

Robert Lewandowski w sierpniu cieszył się z jednego z największych sukcesów w karierze. Wraz z kolegami z Bayernu Monachium świętował zwycięstwo w Lidze Mistrzów podczas finałowego turnieju w Lizbonie. Zdjęcia z jego radości obiegły cały świat, a wielu kibiców ustawiało je nawet na swoich komputerowych pulpitach czy ekranach smartfonów. Jedna z fotek stała się również inspiracją do stworzenia wielkiego muralu w Chełmie, który został odsłonięty we wtorek. Postać "Lewego" ubrana jest w okazjonalną koszulkę Bayernu po triumfie w stolicy Portugalii i trzyma ogromną biało-czerwoną, polską flagę.

Ujawniono ile naprawdę zarabia Robert Lewandowski. Suma wgniata w fotel

Podczas odsłonięcia pomnika w mieście w województwie lubelskim wiwatowała spora grupka dzieci, podrzucających do góry piłki. "W podziękowaniu za emocje, których regularnie dostarcza nam "Lewy", postanowiliśmy uwiecznić jego wizerunek na Szkole Podstawowej nr 11 w Chełmie im. Ireny Sendlerowej. Placówka ma piękne sportowe tradycje oraz kompleks sportowy, któremu od teraz będzie patronował nasz najlepszy napastnik" - podał Urząd Miasta.

Agent Roberta Lewandowskiego publicznie ZBESZTANY! Ujawnili jego CHCIWE praktyki

To nie jest pierwszy raz, gdy Robert Lewandowski został uhonorowany w wyjątkowy sposób. Już wcześniej wydrukowano jego rzeźbę na drukarce 3D, która miała 3 metry wysokości oraz zbudowano pomnik z 70 tysięcy klocków LEGO.

Lewandowski WALNIE POD PALMĘ w środku sezonu, gdy Bayern będzie grał?! BOLESNA prognoza

Jan Tomaszewski: Lewandowski to najlepszy polski piłkarz w historii!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze