Matty Cash

i

Autor: AP Matty Cash

Ważne informacje w sprawie Matty'ego Casha! To zmienia wszystko

2021-10-26 12:41

Od kilku tygodni bardzo głośno o możliwym debiutanckim powołaniu do reprezentacji Polski Matty'ego Casha. Urodzony w Anglii obrońca walczy o polskie obywatelstwo, a jeśli będzie posiadał dokument, to otrzyma zaproszenie na zgrupowanie kadry "Biało-czerwonych". Teraz pojawiły się kolejne istotne informacje w tej sprawie!

Matty Cash posiada polskie korzenie, wobec czego postanowił, że chce związać swoją karierę z futbolem nad Wisłą. Jak tylko otrzyma polskie obywatelstwo to nic już nie będzie stało na przeszkodzie, aby otrzymał powołanie do kadry "Biało-czerwonych". Zawodnik spotkał się już nawet z selekcjonerem reprezentacji, Paulo Sousą, rozmawiając o potencjalnej grze w polskiej drużynie narodowej. I wszystko wskazuje na to, że lada chwila będzie miał okazję!

Zobacz też: Piłkarze Legii imprezowali do rana! Były reprezentant Polski wszystko opisuje

Jeszcze we wtorek zawodnik ma otrzymać polskie obywatelstwo, dzięki czemu Paulo Sousa otrzyma szansę powołania piłkarza już na listopadowe mecze eliminacji do mistrzostw świata z Andorą oraz Węgrami. "Biało-czerwoni", którzy z całym prawdopodobieństwem wylądują w barażach o awans na mundial, będą mieli szansę sprawdzić Casha w swojej ekipie w spotkaniach o mniejszej presji niż wiosenne baraże o mundial.

Przed Mattym Cashem zupełnie nowy rozdział w karierze. Sam selekcjoner Paulo Sousa bez wątpienia jest szczęśliwy, że będzie mógł współpracować z urodzonym w Anglii graczem. Z tego też powodu w dalszym ciągu nie ogłosił powołanych na listopadowe spotkania drużyny narodowej, do samego końca wstrzymując się z wyłożeniem nazwisk.

SOLDIĆ KOMENTUJE WALKĘ Z MAMEDEM KHALIDOWEM NA KSW 65
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze