Mahir Emreli

i

Autor: Cyfrasport Mahir Emreli

Piłkarze Legii imprezowali do rana! Były reprezentant Polski wszystko opisuje

2021-10-26 8:22

W ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach Legia Warszawa osiąga fatalne wyniki w PKO Bank Polski Ekstraklasie. Następstwem takiego stanu rzeczy okazało się zwolnienie trenera Czesława Michniewicza, do czego doszło w poniedziałek. Tymczasem były reprezentant Polski, Wojciech Kowalczyk, zdradził, że w ostatnim czasie piłarze "Wojskowych" nie prowadzili się zbyt sportowo.

Choć wyniki Legii Warszawa w Lidze Europy są znakomite, jako że mistrzowie Polski na półmetku rywalizacji grupowej zajmują pierwsze miejsce, to jednak sytuacja w PKO Bank Polski Ekstraklasie sprawiła, że doszło do zwolnienia trenenera Czesława Michniewicza. Stołeczny klub zajmuje dopiero piętnaste miejsce, jedno ponad strefą spadkową. W ostatnich miesiącach nie potrafił pogodzić rywalizacji w pucharach z tą na krajowym podwórku.

Zobacz też: Czesław Michniewicz zabrał głos po zwolnieniu z Legii! Padają konkretne nazwiska

Były reprezentant Polski, Wojciech Kowalczyk, przyczyn takiego stanu rzeczy szuka także w niesportowym prowadzeniu się niektórych zawodników. - Wiem, że fajnie sprzedało się zdjęcie Czesława Michniewicza po meczu wygranym z Leicester, jak w 15 minut wypił parę "lufek". Tylko sęk w tym, że Czesław Michniewicz nie gra, a w tym samym czasie zawodnicy Legii Warszawa byli na imprezie i dobrze pobalowali. Dlatego też w Gdańsku wyglądali, jak wyglądali (3:1 dla Lechii - red.) - wyznał w rozmowie z "Onetem".

Zobac też: Zbigniew Boniek szczerze o powołaniu Matty'ego Casha. Przerwał milczenie, nie ma wątpliwości

I dodał: - Część z nich rozpoczęła mecz na ławce rezerwowych, bo ich "markery" zmęczeniowe nie były przeciążone możliwie meczem, ale imprezą, którą do rana przeciągnęli. Czesław Michniewicz też dużo widział i sporo się dowiadywał. Nie da się imprezować w Warszawie, żeby nie dowiedział się o tym sztab szkoleniowy.

Teraz pod wodzą nowego trenera, Marka Gołębiewskiego, każdy zawodnik Legii otrzymał czystą kartę. Już najbliższe dni pokażą, czy zmiana na stanowisku szkoleniowca wywoła pożądany efekt.

SOLDIĆ KOMENTUJE WALKĘ Z MAMEDEM KHALIDOWEM NA KSW 65
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze