Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz zabrał głos po zwolnieniu z Legii! Padają konkretne nazwiska

2021-10-26 7:29

W poniedziałek Czesław Michniewicz został zwolniony z funkcji trenera Legii Warszawa. Niedzielna porażka 1:4 na stadionie Piasta Gliwice przypieczętowała los szkoleniowca. Kilka godzin po oficjalnym komunikacie o rozstaniu się 51-latka z klubem, sam zainteresowany postanowił zabrać głos. W swym komentarzu wskazał konkretne nazwiska.

Legia Warszawa w obecnym sezonie jest drużyną o dwóch twarzach. Z jednej strony odnosi znakomite wyniki w Lidze Europy - na półmetku rywalizacji w swojej grupie przewodzi stawce mając na koncie sześć punktów. Niestety jednak dla warszawskiego klubu do tego dochodzi absolutnie fatalna postawa w PKO Bank Polski Ekstraklasie. Wobec aż siedmiu porażek w dziesięciu meczach, "Wojskowi" plasują się tuż nad strefą spadkową i nie mają żadnych powodów do optymizmu.

Tak Czesław Michniewicz świętował wygraną po Legia - Leicester - ZDJĘCIA

Włodarz warszawskiej ekipy, Dariusz Mioduski, podjął zatem decyzję, do której niejako był przymuszony zaistniałą sytuacją. Zwolnił Czesława Michniewicza, którego na ławce trenerskiej mistrzów Polski przynajmniej w najbliższych miesiącach zastąpi Marek Gołębiewski. Sam Michniewicz podczas pracy w stolicy nie udzielał się w mediach społecznościowych, ale tuż po rozstaniu z klubem postanowił zabrać głos na Twitterze dziękując za ostatni rok przy Łazienkowskiej.

Zobacz też: Kim jest Marek Gołębiewski? Legia przedstawiła nowego trenera

Trzy osoby zostały wymienione w podziękowaniach z nazwiska - to agent Mariusz Piekarski, właściciel klubu Dariusz Mioduski oraz dyrektor sportowy Radosław Kucharski. Jak możemy zauważyć w odpowiedziach do tego tweeta, kibice są wdzięczni Michniewiczowi za jego pracę w Legii i nawet pomimo faktu tak słabej pozycji w aktualnej tabeli PKO Bank Polski Ekstraklasy nie zamierzają żywić żadnej urazy. Tymczasem przed następcą szkoleniowca z pewnością bardzo trudne zadanie...

SOLDIĆ KOMENTUJE WALKĘ Z MAMEDEM KHALIDOWEM NA KSW 65
Najnowsze