Sebastian Szymański

i

Autor: Cyfrasport Sebastian Szymański

Walczą o Polaka!

Wielki transfer reprezentanta Polski? Czaruje w klubie, zgłaszają się o niego wielcy giganci!

2023-10-02 19:36

Będziemy świadkami wielkiego transferu reprezentanta Polski? Okazuje się, że Sebastian Szymański, zaliczający rewelacyjny sezon w tureckim Fenerbahce, ma znajdować się na celowniku wielu, znakomitych klubów piłkarskich. Wiele wskazuje na to, że Polaka już w przyszłym sezonie możemy oglądać w zupełnie nowym otoczeniu. Ten transfer byłby wielkim hitem.

Sebastian Szymański będzie bohaterem wielkiego transferu? Jak donoszą media, reprezentant Polski, który występuje obecnie w Fenerbahce Stambuł może być bohaterem wielkiego transferu i już w następnym sezonie zagrać w topowej lidze. Te ustalenia mediów porażają i pokazują, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się były zawodnik warszawskiej Legii.

Sebastian Szymański bohaterem dużego transferu? Media nie mają wątpliwości

W obecnym sezonie Sebastian Szymański prezentuje się wybornie. W 14 meczach Fenerbahce Stambuł zdobył osiem bramek i zaliczył cztery asysty. Nic dziwnego, że pomocnikiem interesują się wielkie kluby, a przedstawiciele włoskich Fiorentiny i Napoli mieli znajdować się na trybunach w trakcie meczu Polaka z Rizesporem, a przynajmniej tak informuje portal "sporx.com". Co ciekawe, tureckie media nie mają wątpliwości, że sprawa jest jeszcze bardziej zaawansowana i w grze o Polaka ma być jeszcze słynny Liverpool FC. Tamtejsze media nie mają wątpliwości, że sezon 2023/2024 jest ostatnim w wykonaniu Polaka w tureckiej lidze. 

Najnowsze