Kamil Grabara

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grabara

Wielkie osiągnięcie polskiego bramkarza! Światowe potęgi wchodzą do gry o podpis piłkarza

2022-05-21 11:52

Kamil Grabara zalicza świetny sezon w duńskiej lidze. Polak został doceniony i otrzymał nagrodę miesiąca dla najlepszego zawodnika. W ostatnim czasie polski bramkarz obronił rzut karny w bardzo ważnym momencie dla zespołu. Grabara nawet otrzymał prezent od swojego kolegi zespołu w postaci 20 piw. Warto zaznaczyć, że o zawodnika Kopenhagi spływają oferty od zespołów z 5 najlepszych lig.

Kamil Grabara rozgrywa świetny sezon w barwach FC Kopenhaga. Polski bramkarz w tym sezonie może pochwalić się czystym kontem w większości rozegranych spotkań. Golkiper duńskiego zespołu wspaniałymi paradami wielokrotnie uratował swoją drużynę przed stratą bramki. Tak było w spotkaniu na początku maja z Midtjylland, gdzie kolega z zespołu Grabary nie spojrzał na jego ustawienie w bramce i podał do tyłu. Polak zachował zimną krew i w ostatniej chwili wybił piłkę z samej linii bramkowej.

Bayern chciał podebrać gwiazdę Barcelonie. Piłkarz zażyczył sobie fortuny, po tych żądaniach można tylko złapać się za głowę

Sonda
Czy Kamil Grabara opuści ligę duńską w tym oknie transferowym?

Grabara ustanawia co chwilę kolejne rekordy. Polaka przez 764 minuty nie był w stanie nikt pokonać, co jest najlepszym wynikiem ligi duńskiej. Po ostatniej spotkaniu przeciwko Randers FC opublikował post na Twitterze z jasnym przekazem. - Cóż, muszę wam coś powiedzieć, jestem dzisiaj naprawdę szczęśliwy - napisał bramkarz. Grabarą interesują się kluby z 5 topowych lig, co może być powodem przenosin reprezentanta Polski w letnim okienku transferowym.

Czesław Michniewicz nie mógł przejść obok tych słów obojętnie! Wymowny spis selekcjonera polskiej kadry

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze