Wojciech Szczęsny

i

Autor: East News Wojciech Szczęsny

Niepokojące doniesienia!

Wojciech Szczęsny zawieszony? Niepokojące informacje mediów, poszło o pieniądze!

2023-02-07 7:23

Wojciech Szczęsny będzie miał duże problemy w związku z aferą finansową w Juventusie Turyn? Według doniesień mediów, reprezentant Polski może ponieść dużą odpowiedzialność z grupą swoich kolegów ze "Starej Damy". Do informacji podanych przez włoskie media odniósł się dziennikarz "sport.pl", Antoni Partum.

Nie milkną echa afery Juventusu Turyn. Działacze "Starej Damy" ogłosiły w trakcie pandemii, że 15. piłkarzy zasłużonego klubu, w tym Wojciech Szczęsny postanowiło zrezygnować z 30% swojego wynagrodzenia, aby pomóc klubowi w trakcie pandemii koronawirusa. Rzeczywistość była jednak inna i zawodnicy dostawali pieniądze "pod stołem", co nie było rozliczane w żadnym stopniu przez kasę klubową i rozliczenia finansowe. Klub spotkał się już z konsekwencjami złamania prawa i stracił 15 punktów w ligowej tabeli Serie A, jednak teraz włoskie media podały, że zawodnicy biorący udział w procederze mogą zmierzyć się z karą zawieszenia. Dziennikarz "sport.pl", Antoni Partum zbadał sprawę.

Wojciech Szczęsny zawieszony? Dziennikarz ujawnia

Jak przyznał Partum, kontaktował się z przedstawicielem włoskich mediów, który zapewnił go, że Szczęsny raczej nie będzie odpowiadał za przewinienia "Starej Damy" i cała odpowiedzialność spadnie raczej na klub.

- Pojawiły się informacje, ze piłkarze przez umowy z okresu pandemii mogą zostać zawieszeni. Napisałem do włoskiego dziennikarza Mirko Di Natale, on ma wtyki w klubie i powiedział, że nie wierzy w to. Jedyne co spotka Juventus, to minus 15 punktów - stwierdził Partum.

Sonda
Czy uważasz karę dla Juventusu za sprawiedliwą?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze