Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Wyciekły najbliższe plany Czesława Michniewicza. Spotkanie na samym szczycie. O tej rozmowie może być głośno

2022-05-09 9:18

Mimo że reprezentacja Polski ma jeszcze kilka tygodni to kolejnych meczów, Czesław Michniewicz nie zamierza odpoczywać. Selekcjoner biało-czerwonych wciąż przygląda się bacznie potencjalnym kadrowiczom i podróżuje po Europie, aby się z nimi spotkać. Niedawno odwiedził Rzym i Nicolę Zalewskiego. Wydało się, z kim w najbliższym czasie Michniewicz się spotka. I będzie to spotkanie na szczycie.

Po udanej misji "Katar" i zwycięstwie nad Szwecją w barażach do mistrzostw świata, nastąpiła przerwa w rozgrywkach reprezentacyjnych. Potrwa ona do pierwszych dni czerwca, kiedy to kadrowicze ponownie spotkają się na zgrupowaniu, a ich celem będzie zdobycie jak największej liczby punktów w Lidze Narodów. Przed Polakami bardzo ciekawe mecze.

Lewandowski nie wytrzymał. Ma być oburzony na Bayern, tego im może nie wybaczyć

Znane są plany Michniewicza. Dojdzie do ważnego spotkania

Biało-czerwoni w najwyższej dywizji zmierzą się z Belgią, Holandią i Walią. Rywale są bardzo wymagający, ale będzie to dobry test przed mistrzostwami świata. Dla Czesława Michniewicza natomiast może być to dobry moment na przetestowanie kilku rozwiązań. Niewykluczone więc, że powołanie dostanie kilku debiutantów i zawodników, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kadrze.

Tarapaty Paulo Sousy! Ostro odpowiedział innemu trenerowi, puszczają mu nerwy

Jednym z ciekawszych nazwisk na pewno będzie Nicola Zalewski. Urodzony we Włoszech piłkarz w ostatnim czasie stał się podstawowym zawodnikiem AS Roma. I co więcej, po zmianie pozycji na lewego wahadłowego Polak radzi sobie naprawdę dobrze. Zbiera mnóstwo pochwał i jest jednym z wyróżniających się zawodników rzymian.

Sonda
Czy Nicola Zalewski powinien być powoływany do pierwszej reprezentacji?

Michniewicz spotka się z Mourinho. Wiadomo, jaki będzie temat rozmowy

Dlatego pojawia się coraz więcej głosów, że Zalewski powinien być powołany do kadry. Niedawno Czesław Michniewicz spotkał się z młodym zawodnikiem w Rzymie po półfinale Ligi Konferencji Europy. Niebawem selekcjoner spotka się również z Jose Mourinho. Jak podaje portal sport.pl do rozmowy Michniewicza z Portugalczykiem dojdzie pod koniec maja.

A konkretnie po finale Ligi Konferencji. I tematem rozmowy ma być właśnie Zalewski. Selekcjoner chce się dowiedzieć, jaki pomysł ma Mourinho na Zalewskiego, który po powrocie Leonadro Spinazzoli może stracić miejsce na lewej stronie boiska. Niewykluczone, że wówczas wróci do formacji ofensywnych. Pewne jest jedno, o spotkaniu Michniewicza z Mourinho może zrobić się głośno w polskich i włoskich mediach.

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze