Albania - Polska, Grzegorz Krychowiak

i

Autor: CyfraSport Albania - Polska, Grzegorz Krychowiak

Reprezentacja Polski

Wydało się, dlaczego Grzegorz Krychowiak zakończył reprezentacyjną karierę! Wszystko przez jeden telefon

2023-09-26 19:15

Grzegorz Krychowiak ogłosił rozbrat z reprezentacją Polski. W kadrze zagrał równo sto spotkań, w których strzelił pięć goli. Istnieje szansa, że pojawi się w jakimś meczu pożegnalnym, ale od teraz priorytetem będzie gra w saudyjskim Abha Club. W to wszystko zamieszany jest selekcjoner Michał Probierz...

Krychowiak wrócił do reprezentacji podczas ostatniego zgrupowania. Reprezentacja Polski zagrała z Wyspami Owczymi (2:0) i Albanią (0:2). W obu tych spotkaniach "Krycha" był podstawowym piłkarzem "Biało-Czerwonych", ale nie zebrał dobrych recenzji, przy okazji dostając w obu tych meczach po żółtej kartce.

Były piłkarz m.in. Sevilli i PSG musiał w ostatnich tygodniach odeprzeć sporą falę krytyki, która spadła na niego. Gra, ale również niektóre wypowiedzi zostały wzięte pod lupę dziennikarzy i kibiców. Krychowiak jednak zakomunikował, że jego kariera w kadrze się kończy.

ZOBACZ: Paweł Wszołek o sekrecie reprezentacyjnej formy i pracy Fernando Santosa. Czy zna się z Michałem Probierzem?

Okazuje się, że do pomocnika zadzwonił Michał Probierz, który wyjaśnił mu, że nie widzi go w kadrze w najbliższych spotkaniach. Selekcjoner wyznał mu wprost, że nie znajdzie dla niego miejsca na szerokiej liście piłkarzy powołanych na rewanżowe spotkania z Wyspami Owczymi i Mołdawią. O rozmowie poinformował Tomasz Włodarczyk, dziennikarz serwisu meczyki.pl.

Wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem
Najnowsze