Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Wzruszający gest PZPN! Pomysł Cezarego Kuleszy sprawia, że serce rośnie. Tego nikt się nie spodziewał

2022-04-07 15:33

Od początku wojny w Ukrainie świat mógł się przekonać, że przechwałki Polaków o ich wielkim sercu i gościnności nie są przesadzone, o czym świadczy pomoc uchodźcom na ogromną skalę. Jak się okazuje, to jeszcze nie wszystko. Pomysł pomocy Ukraińcom narodził się także w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i dotyczyć ma ona piłkarzy naszych wschodnich sąsiadów.

Polskie społeczeństwo dało prawdziwy przykład całemu światu pokazując, jak powinno się zachowywać w obliczu wojny oraz tragedii, jaka dzieje się w Ukrainie po ataku Rosji. Ogromna pomoc, którą każdego dnia niosą wolontariusze to jednak nie wszystko, co nasi rodacy mają do zaoferowania wschodnim sąsiadom. Okazuje się, że swoją cegiełkę chce dołożyć do tego również Polski Związek Piłki Nożnej, który zaproponował pomoc swojego ukraińskiemu odpowiednikowi. Chodzi o organizację zgrupowania kadry Ukrainy przed ich kolejnym meczem, podczas którego ci będą walczyć o awans na mundial. Okazuje się, że PZPN jest w stanie pokryć wszelkie koszty zgrupowania Ukraińców, gdyby ci zdecydowali się przeprowadzić je w naszym kraju - o czym poinformował bezpośrednio Cezary Kulesza.

Nie zgadniecie, jak wygląda restauracja Arkadiusza Milika. Przecieramy oczy, mamy dokładne zdjęcia

Sonda
Czy Polacy zasłużyli na awans na mundial w Katarze?

Wielki gest Cezarego Kuleszy! Prezes PZPN chce pomóc reprezentantom Ukrainy przed nadchodzącym meczem

Odbyłem dziś rozmowę z moim Przyjacielem Andrijem Pawelko, prezesem @uafukraine. W imieniu PZPN zaoferowałem, że jako federacja pomożemy w organizacji meczów rep. Ukrainy na terenie Polski, jeśli będzie taka potrzeba. Strona ukraińska przyjęła naszą ofertę. - napisał na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zdradzając, że Polacy zaoferowali naszym wschodnim sąsiadom pomoc. 

Barcelona zbłaźni się swoją propozycją dla Lewandowskiego? Trudno w to uwierzyć, chcą mu płacić grosze

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze