Zbigniew Boniek zainwestuje w Łodzi? Są plany stworzenia nowego obiektu sportowego

i

Autor: Facebook LigaMistrzow.com

Boniek odegrał ważną rolę?

Zbigniew Boniek pomógł Szymonowi Marciniakowi? Ekspert wskazał jeden szczegół, to mogło zmienić wszystko

2023-06-02 16:16

Zbigniew Boniek odegrał dużą rolę w tym, aby Szymon Marciniak sędziował finał Ligi Mistrzów? Zdaniem Macieja Iwańskiego z TVP Sport, były szef PZPN a obecny wiceprezydent UEFA przekonywał działaczy europejskiej centrali, aby Ci zostawili polskiemu arbitrowi finał. Padły mocne słowa.

Zbigniew Boniek odegrał bardzo ważną rolę w ratowaniu finału Ligi Mistrzów dla Szymona Marciniaka? Mimo że nad polskim arbitrem wisiała rzeczywista groźba usunięcia go z finału Ligi Mistrzów, UEFA podjęła decyzję, aby nie podejmować radykalnych kroków. Duża ma być w tym rola Zbigniewa Bońka, który zdaniem ekspertów, mógł odegrać w sprawie kluczową rolę.

Zbigniew Boniek miał pomóc Marciniakowi. Na jaw wyszły nowe szczególy

Nie jest tajemnicą, że Zbigniew Boniek jako wiceprezydent UEFA ma rozległą siatkę kontaktów i jego rola w pomocy Marciniakowi mogła być bardzo duża. Jeszcze zanim zapadły ostateczne wyroki europejskiej centrali, Boniek informoował na swoich mediach społecznościowych. że sprawa Marciniaka została rozwiązana bezproblemowo.

- Miłego weekendu…. Spokojnie - pisał Boniek na swoim Twitterze.

Chwile później gruchnęła informacja o decyzji UEFA, a eksperci, powołując się na swoje źródła, określili rolę Bońka.

- Być może najbardziej spektakularna akcja Bońka od czasów kariery — napisał Maciej Iwański z TVP Sport, sugerując, że rola Bońka w całej sytuacji mogła być bardzo istotna.

- Marciniak ma szczęście, że Boniek tyle znaczy w UEFA. Na szczęście nie poniesie tak poważnej kary za pewną niefrasobliwość, ale w niektórych krajach może się do niego przykleić szkodliwa PR-owo łatka — stwierdził Maciej Kaliszuk z Przeglądu Sportowego Onet

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze