Zbigniew Boniek ROZJECHAŁ konkretną grupę społeczną. To musiało się tak skończyć, mocne INWEKTYWY

2020-10-31 14:03 JWa
Zbigniew Boniek
Autor: SE Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek to jedna z barwniejszych postaci polskiego sportu. Prezes PZPN nie tylko dba o to, by nasz futbol rozwijał się z miesiąca na miesiąc. "Zibi" popularność zdobył również swoimi wpisami na Twitterze. Na medium społecznościowym na bieżąco komentuje sytuację w kraju i zajmuje określone stanowisko. Po Strajku kobiet postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o pseudokibicach, którzy zakłócali spokój w czasie piątkowej manifestacji w Warszawie.

Piątkowy Strajk kobiet w Warszawie był ogromnym wyzwaniem dla służb. Setki tysięcy manifestujących po kontrowersyjnym wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia przepisów aborcyjnych postanowiło maszerować ulicami stolicy. Zanim jednak pochód ruszył na dobre ze Starego Miasta, został zaatakowany przez bojówki pseudokibiców. Agresorzy postanowili przemocą dowodzić swoich racji, w tłum leciały także race i petardy. Zrobiło się bardzo gorąco. Na szczęście przytomna interwencja policji zapobiegła dalszej eskalacji konfliktu. Głos w sprawie zabrało wiele wpływowych osób, w tym Zbigniew Boniek.

WYCIEKŁ wielki SEKRET Zbigniewa Bońka. Chodził w CUCHNĄCYCH ciuchach i niszczył sobie zdrowie [ZDJĘCIA]

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej był bardzo zdenerwowany postępowaniem stadionowych chuliganów, którzy przenieśli się na ulicę. Zbigniew Boniek na Twitterze wygłosił kilka epitetów, które mocno uderzyły w tę grupę społeczną. Szef piłkarskiej centrali w Polsce znalazł w tej kwestii wielu popleczników, co potwierdzają komentarze pod jego wpisem.

Zbigniew Boniek zabrał głos na temat Cezarego Kucharskiego. „Zbyt łatwo byłoby przyłożyć”

"Kocham Polskę, ale dzicz, karki i debilstwo uchodzące za patriotów i obrońców porządku publicznego mnie przeraża. To zadanie polskiej policji i niech tak zostanie" - napisał dokładnie na Twitterze Zbigniew Boniek.

Stanowcze słowa na strajku. "Kaczyński będzie miał krew na rękach", "Dziewczyny rządzą"!
Najnowsze