Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Boniek podsumował spotkanie

Zbigniew Boniek szczerze o meczu Polska - Albania. Wymowne słowa byłego szefa PZPN, wystarczył mu krótki komentarz

2023-03-28 8:53

Zbigniew Boniek postanowił podsumować spotkanie Polaków z Albanią. Mimo słabszej gry, "Biało-Czerwonym" udało się wywalczyć zwycięstwo, a Zbigniew Boniek postanowił skomentować zwycięstwo za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Byłemu szefowi PZPN wystarczył krótki, acz wymowny komentarz.

Zbigniew Boniek zabrał głos po meczu Polaków z Albanią. "Biało-Czerwonym" udało się zwyciężyć 1:0 po bramce Karola Świderskiego i mimo że sam mecz nie był widowiskiem atrakcyjnym, to były szef PZPN podsumował na swoich mediach społecznościowych, że wszystko wynikowo się zgadza, a dużym ułatwieniem dla drużyny "Biało-Czerwonych" jest fakt, że główny rywal Polaków w grupie, Czesi, ledwie zremisowali z Mołdawią. Ten komentarz mówi wszystko.

Zbigniew Boniek szczerze o meczu Polska - Albania. Padły jasne słowa

Nie da się ukryć, że wielu kibiców jest zawiedzonych stylem, w którym drużyna pod kierownictwem Fernando Santosa pokonała Albanię. Sam Zbigniew Boniek jest jednak daleki od krytyki i zaznacza, że wynikowo sprawa dla drużyny polskiej maluje się dość dobrze.

- Wszystko wynikowo gra. Czechy remisują a nasza reprezentacja zdobywa trzy punkty - napisał Boniek na swoich mediach społecznościowych.

Kolejnym wyzwaniem reprezentacji Polski w meczach eliminacji mistrzostw Europy będzie starcie wyjazdowe z Mołdawią, zaplanowane na 23 czerwca 2023 roku.

Sonda
Czy Polska awansuje na Euro 2024?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze