Zbigniew Boniek szczerze przed meczem z Albanią. Wskazał, kto wygra, zero wątpliwości

2021-10-12 9:46
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek postanowił porozmawiać z "Przeglądem Sportowym" w sprawie nadchodzącego meczu Polaków przeciwko Albańczykom. Były już szef Polskiego Związku Piłki Nożnej nie ma wątpliwości, kto powinien zdominować spotkanie i zakończyć spotkanie w Tiranie z dorobkiem trzech punktów.

Zbigniew Boniek postanowił zabrać głos w sprawie nadchodzącego meczu Polaków. Przypomnijmy, że drużyna Paulo Sousy już dziś zmierzy się z Albańczykami w wyjątkowo ważnym spotkaniu eliminacji do mundialu w Katarze. Zwycięstwo stanowczo ułatwiłoby drogę do baraży mundialu, w związku z tym były już prezes PZPN powiedział, kto jego zdaniem wygra i przybliży się do upragnionego celu.

Dziś Albania – Polska. Dramat przed meczem o wszystko! Nie zagra kluczowy zawodnik! Gigantyczne osłabienie

Zbigniew Boniek przed meczem z Albanią. Nie ma wątpliwości

W trakcie rozmowy z "Przeglądem Sportowym" Boniek wyznał, że nie wyobraża sobie innego wyniku, niż zwycięstwa reprezentacji Polski. Jak sam podkreśla, Polacy są po prostu lepszą drużyną i jeśli nie popełnią błędów, zrealizują swoje cele.

- Na pewno piłkarsko jesteśmy drużyną lepszą, ale nie na tyle, aby powiedzieć, że spokojnie wygramy. Musimy być skoncentrowani. Nie możemy popełnić błędu. Jak napisałem na Twitterze, takie spotkania można grać bez trenera. Zawodnicy muszą wziąć całkowitą odpowiedzialność za wynik. W dzisiejszych czasach za zwycięstwa spada chwała na piłkarzy, a porażki to wina trenerów. Jestem jednak przekonany, że wygramy - mówi Zbigniew Boniek.

Nie uwierzycie, ile trzeba zapłacić za hamburgera w restauracji u Lewandowskiego. Mamy dokładne menu, będziecie zdziwieni

Aby zobaczyć prawdę na temat majątku Zbigniewa Bońka, przejdź do galerii poniżej.

Boniek o meczach z Albanią i San Marino

W trakcie rozmowy z "Przeglądem Sportowym" Boniek odniósł się także do wygranej z Albanią w Warszawie, a także do zwycięstwa Polaków przeciwko San Marino.

- Byliśmy zdecydowanie lepsi, strzeliliśmy przecież cztery gole. Chciałbym, abyśmy to powtórzyli. Nie dopisuję się do pospolitego płakania, bo nic z tego nie wynika. Ale my mamy taką tendencję do narzekania. Wygraliśmy z San Marino, a też słyszę, że spisaliśmy się słabo. A my graliśmy bardzo dobrze, na luzie, nie daliśmy przeciwnikom w ogóle wejść na naszą połowę, nikt nie doznał kontuzji i wygraliśmy 5:0. Jesteśmy narodem, który kocha płakać, nie potrafimy się z niczego cieszyć - twierdzi były piłkarz Widzewa.

Sonda
Kto wygra mecz Albania - Polska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze