Jacek Kurski, Zbigniew Boniek

i

Autor: AKPA

Zbigniew Boniek zachwycony Jackiem Kurskim! Aż nie był w stanie uwierzyć w ten kunszt

2021-06-01 17:50

Zbigniew Boniek szefuje Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, ochoczo też udziela się w sieci, a zwłaszcza na Twitterze. Tym razem postanowił odnieść się do prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego. Były znakomity piłkarz docenił... kunszt wspomnianego szefa TVP, ale przy tym nie ustrzegł się wpadki, co natychmiast mu wytknięto. O co chodzi dokładnie? Oczywiście o piłkę nożną!

Zbigniew Boniek szykuje się do swojej ostatniej wielkiej imprezy reprezentacyjnej w roli prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jego druga kadencja wygasa i z całą pewnością wynik EURO 2021 będzie miał spory wpływ na to, jak ostatecznie "Zibi" zostanie zapamiętamy z okresu rządzenia futbolem nad Wisłą. Już we wtorkowy wieczór kadra rozegra we Wrocławiu sparing z Rosją. Tydzień później w Poznaniu zmierzy się z Islandią, a następnie na główny plan wysuną się już starcia fazy grupowej ze Słowacją, Szwecją i z Hiszpanią.

Robert Lewandowski zdradził powód swojego największego szczęścia! To czyni go dumnym

Zbigniew Boniek każdy z tych pojedynków z całą pewnością będzie oglądał na żywo. Tymczasem na Twitterze postanowił znaleźć chwilkę także na zainteresowanie się i innym tematem, choć ściśle związanym z futbolem. "Zibi" zaczepił prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego. W rozegranym przed laty charytatywnym meczu Kurski wpisał się na listę strzelców w przepiękny sposób, wykazując się kunsztem piłkarskim i popisując się kapitalnym lobem nad bramkarzem. Boniek - jako był piłkarz - zdecydowanie to docenił!

Co ciekawe, "Zibi" w tym wszystkim nie ustrzegł się jednak błędu. Jackowi Kurskiemu nie podawał bowiem Grzegorz Schetyna, a były reprezentant Polski, który po karierze piłkarskiej rozpoczął tę polityczną - Roman Kosecki.

Futbol raz jeszcze pokazał, że jest w stanie wznieść się ponad jakiekolwiek podziały, do czego z pewnością nawiązywał Boniek. Jak to się mówi zwłaszcza w obliczu wielkich turniejów z udziałem piłkarskiej reprezentacji Polski, wszyscy jesteśmy drużyną narodową...

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze