Zbigniew Boniek

i

Autor: SE Zbigniew Boniek

Wszystko jasne

Zbigniew Boniek zaczął zabawę od samego rana. Wyciekło wideo

2022-08-15 10:40

Zbigniew Boniek mimo upływającego czasu wciąż czuje się jak młodzieniaszek. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej po raz kolejny udowodnił, że wiek to tylko stan umysłu. "Zibi" opublikował na Twitterze wideo, na którym wszystko widać jak na dłoni. Jak sam podkreślił, ostrą zabawę rozpoczął od samego rana i z pewnością wielu tym mocno zaimponował.

Nieważne jaki jest dzień tygodnia. Zbigniew Boniek stara się dbać o siebie i swój dobrostan psychiczny oraz fizyczny zawsze i wszędzie. Dlatego też w niedzielę, gdy wielu Polaków bez pośpiechu wstaje z łóżka, "Zibi" zerwał się wcześnie i wybrał się w miejsce, które jednym kojarzy się z wielką frajdą, a innym z potężnymi katuszami. Mowa oczywiście o siłowni, na której znajduje się wiele różnych sprzętów, służących do dbania o kondycję fizyczną. Zbigniew Boniek ma dziś 66 lat, ale nawet nie myśli o tym, by nieco zwolnić i dać odpocząć swojemu ciału. Jednocześnie wymagające treningi w pocie i znoju traktuje jako... świetną zabawę!

Trener Lecha skompromitował się nie tylko na boisku. Złamał swoją obietnicę po dotkliwej porażce ze Śląskiem

Zbigniew Boniek wrzucił wideo z zabawy

Dla wielu długi weekend to czas imprez, spotkań z przyjaciółmi i błogiego lenistwa. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej podchodzi do sprawy zupełnie inaczej. W środku wolnego czasu udał się na siłownię, gdzie w sportowym stroju zadbał o sylwetkę. A ta, jak powszechnie wiadomo, u "Zibiego" jest na bardzo wysokim poziomie i mimo upływu lat legenda reprezentacji Polski wciąż trzyma formę.

Jednocześnie na wideo, które prezentuje wszystkie zalety miejsca, Boniek w jednym zdaniu postanowił przekazać swój stosunek do nadchodzących zajęć. - Zaczynamy zabawę - powiedział wyraźnie zmotywowany działacz piłkarski.

Fani Arkadiusza Milika mogą łapać się za głowy! Nie wygląda to dobrze, te liczby mówią same za siebie

Boniek wciąż trzyma formę

Zbigniew Boniek nie zważa na otaczający go świat i wciąż robi wszystko, by dbać o swoją formę i sylwetkę. "Zibi" oprócz siłowni skupia się również na innych zajęciach sportowych. W przeszłości mogliśmy zobaczyć już materiały wideo z ciężkich zajęć biegowych z jego udziałem. Piłkarską pasję stara się również przełożyć na swoje wnuki, z którymi chętnie kopie futbolówkę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze